El yapımı terlikler bu yaz moda

el yapımı terlik

El emeği Fabrika terlikler bu yazın vazgeçilmezi olacak. Moda sektörünün sevilen markası ve Boyner’in özel markalarından biri olan Fabrika’nın,  Edirne Keşan’daki Akhoca Köyü’nde yaşayan kadınlar tarafından üretilen terlikleri bu yazın vazgeçilmezi olacak.

Boyner özel markalarından Fabrika, Edirne Keşan’da Akhoca Köyü’nde yaşayan kadınlar tarafından el emeğiyle üretilen terlikleri bu yaz koleksiyonuna ekledi. Pandemi sebebiyle son dönemde daha doğal ve rahat ürünlere talep olduğundan Boyner, yeni koleksiyonunda hem yetenekli köy kadınlarının istihdamına odaklandı hem de güncel moda kodlarını yansıtan ürünleri Fabrika markası altında satışa sundu.

Boyner, yeni terlik serisiyle pirinç üretiminden sadece yazın gelir elde eden yetenekli köy kadınlarının Ekim ayından Mart ayına kadar tüm kış boyunca gelir elde etmesini sağlayacak bir çalışma modeli geliştirdi. Keşanlı kadınlar çalışamadıkları kış döneminde hünerli elleriyle bu terlikleri ürettiler.

el_yapımı_mavi_terlik

El emeği  Fabrika terlikler, bu yaz kombinlere bohem bir hava verecek şekilde hazırlandı.  Doğal iplerden yapılan ve üretken kadınların emeğinin ürünü terlikler, rahat olduğu kadar kombinlere şık bir dokunuş  için de birebir.

 

Birbirinden şık ve rahat  el emeği Fabrika markalı terlikler, Boyner mağazalarında ve boyner.com.tr’de yaz aylarında hem şık hem rahat bir görünüm elde etmek isteyenlerin beğenisine sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz