Leke karşıtı güneş koruması

0

Ducray’den akne tedavisine yardımcı harika bir ürün, leke karşıtı güneş koruması. İlk ve tek foto koruyucu, KERACNYL UV SPF50+güneş

Özellikle yaz aylarında, tüm cilt tipleri güneşten etkilenir. Güneşin faydası olduğu kadar, UV ışınlarının cildimize verebileceği zarar, bazen lekelenme ve sivilcelenme gibi tedavi gerektiren sonuçlara neden olabilir.

Her cilt tipi farklı olduğu gibi, her cilt türünün de kendine özgü bakımı vardır. Örneğin, akneye yatkın bir cilt tipine sahip olan kişilerin, gözeneklerin tıkanmasına sebep olacak yağlı ürünler yerine daha su bazlı güneş koruyucu ürünleri kullanmaları gerekir. Aksi halde tıkanan gözenekler zamanla sivilceye dönüşür.

Leke karşıtı güneş korumasında bir yenilik!

Ducray laboratuarları tarafından özel olarak akneye eğilimli ciltler için geliştirilen, leke karşıtı güneş koruyucusu KERACNYL UV SPF50+, geniş spektrumlu UVA/UVB filtre sistemi sayesinde güneş ışığının zararlı etkilerine karşı cildinizi korur. Güneşe bağlı cilt kusurlarının azaltılmasını destekleyen ve çok yüksek koruma sağlayan özel formülüyle KERACNYL UV SPF50+, güneşlenme sonrası cilt lekelerinin yeniden oluşmamasına yardımcı olur. Suya karşı dayanıklı KERACNYL UV SPF50+, ciltte yağlı bir his bırakmaz, mat bir görünüm sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz