premium silikondan Oioi ürünleri

0
bebek diş kaşıyıcı

%100 premium silikondan tasarlanan Oioi ürünleri, miniklerin sağlığını ve konforunu ön planda tutan bir marka. Gıda Sınıfı Silikon camın ham maddesi olan silis kumundan elde edilir. Yani camın yumuşak hali olarak adlandırılabilir.

Kurucu ortak olan Hande Todd, annelik hayatını kolaylaştıran sağlıklı ve fonksiyonel ürünler hayal etti. Mottosu “Anne Özeni” olan markamızın çatısı altında, kendi bebeklerimiz için kullanmayacağımız hiçbir ürünü üretmiyor ve satmıyoruz! diyen Oioi tüm anne babaların güvenini kazandı.

anne çocuklar

Silikon Neden Sağlıklıdır? sorusunun cevaplarına hep birlikte bakalım.

Silikon petrol ve türevi değildir, kanserojen ve toksik madde içermez. Bio kaynaklı ve bio uyumludur. Sıcakla temas ettiğinde, zararlı salınımlar yapmaz. Eko bilinçli ve çevre dostu bir ham maddedir.

slikon mama kabı

Silikonun Avantajları ise saymakla bitmiyor, bir kere yumuşak yapısı sayesinde esnektir. Dayanıklıdır, kolayca deforme olmaz üstelik farklı sıcaklıklara karşı dirençli olduğundan kullanım ve hijyen kolaylığı da sağlar.

oioi ürünleri

200˚C’ye kadar fırına, mikrodalgaya ve air fryer’a girebilir. -40˚C’ye kadar buzdolabı ve derin dondurucuya girebilir. Kullanma talimatlarına uyulduğu sürece yıllarca kullanılabilir, dolayısıyla ekonomiktir.

bebek emziği

Anne göğsüne benzer anatomik yapısı ile 0-24 ay arası bebeklerin kullanıma uygundur. Doğal diş ve damak gelişimini destekler. Yumuşak yapısı bebeğin tenini tahriş etmez.

oioi mama kaşığı

Kaşık ucu silikondan, sapı ise %100 bambudan üretilmiştir. 9 ay ve 9 ay üzeri bebeklerin kullanımı için uygundur. Yumuşak silikon uç hassas damaklara zarar vermez. Kolay temizlik ve hijyen için kaşık ucu sapından ayrılabilir olarak tasarlanmıştır. İnce motor becerilerinin gelişimini destekler.

 

mama tabağı mama önlüğü

Mama önlüğünün sırtta birleşen kemerleriyle bebeğin boynunu rahatsız etmez.Yumuşak yapısı ve kilit sistemiyle az yer kaplar. Cebe düşen yiyecekleri toplamak ince motor becerilerinin gelişimini destekler. Su geçirmez ve kolay temizlenir. Ayarlanabilir kemeri ile 6 ay-4 yaş kullanımına uygundur. Ödüllü bir tasarım olan mama önlüğü 10 renk seçeneği ile ebeveynlerin favorisi.

Porsiyon, vakumlu tabanı sayesinde masaya, mama sandalyesine sabitlenir. 3’lü porsiyonlama olanağı sunar. İnce motor becerilerini geliştirir. 200˚C’ye kadar fırına, mikrodalgaya ve air fryer’a girebilir. Isıtılma sonrası minik eller güvenle dokunabilir. 6+ ay ve  üzeri kullanım için uygundur.

Birbirinden başarılı ve sağlıklı oioi ürünü için aşağıdaki web sitesine tıklayıp inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

https://oioiturkiye.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz