Lütfen dikkat Attention please

0

Blog linkim, blog ismim kullanılarak çeşitli dolandırıcılık sayfaları ürün, tanıtım yazısı, yazı ve çeviri hizmetleri satmaya çalışmaktadır. Bu tarz bir satışım kesinlikle yoktur. Bu kişiler şahıs olarak beni ve blogumu da zor durumda bırakmaktadır. Ne yazık ki sayfalar dünyanın her bir yanında olup tespiti veya kapatılması da mümkün olmamaktadır.

Bana ulaşabileceğiniz tek adres blog adresim ve [email protected] adresimdir.

Bilinmeyen sayfalarda benim adım kullanılarak alacağınız hizmetlerin bana ait olmadığını beyan ederim. Bu mecralarda başınıza gelebilecek herhangi bir dolandırıcılık vakasının sorumluluğu bana ait değildir.

Various scam pages are trying to sell products, promotional articles, writing and translation services using my blog link, blog name. I have absolutely no such sale. These people put me and my blog in a difficult situation as a person. Unfortunately, the pages are all over the world and it is not possible to detect or close them.

The only address where you can reach me is [email protected]

I declare that the services you will receive using my name on unknown pages do not belong to me. I am not responsible for any fraudulent cases that may happen to you in these media.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz