Güzelliğin mucizevi sırrı kil

0
deepway-kil-maskesi

Avrupa’da son zamanlarda da ülkemizde değeri anlaşılan montmorillonit içeriği yüksek killi yapılar doğal ve yenebilir türde kil çeşidi oldukları için doğal içerikli bir hammadde olarak özellikle kozmetik ve tıpta sıklıkla kullanım alanı bulmaktadır. Bununla birlikte daha katma değerli olan dermo kozmetik alanı için ciltteki etkilerinden ötürü oldukça aranan bir hammaddedir.

Deepway Kozmetik 2016 yılında ülkemizin doğusunda yer alan volkanik bir alanda dünya standartlarının üzerinde kaliteli bir kil (montmorillonit) yatağının bulunmasıyla birlikte bir grup akademisyenin Ar-Ge çalışmalarına dayalı olarak geliştirilen ürünlerin sanayileştirilmesi amacıyla 2019 yılında kurulmuş ve yatırımının büyük bir kısmını Ar-Ge ve inovasyon çalışmaları ile bilgi oluşturmaya ve bu bilgiyi kozmetik ve dermo kozmetik ürünlere dönüştüren bir firmadır.

Deepway Kozmetik %100 doğal 6 mucizevi kilin birleşimi ile muhteşem ürünler üretiyor. Bunların başında yer alan tüm saç tipleri için uygun olan kil şampuanını özellikle öneriyorum. Parabensiz bir şampuan, saç derisinde oluşan kızarıklıklar, sivilcelenmeler ve egzama için kullanılabilir. saç dökülmesini durdurmasının yanı sıra kepek oluşumunu da engeller. Hacimli ve sağlıklı saçlar isterseniz denemenizi tavsiye ederim. Uzun süre kullanımda; yumuşacık, kolay taranan elektriklenmeyen saçlara sahip olabilirsiniz.

kil şampuanı

Yağlı ve problemli cilde sahip olanların vücutlarında , meydana gelen sivilce ve isilik gibi nedenleri ortadan kaldırabilecek ve egzamalı hastaların bile kullanabileceği bir duş jelinden bahsedeceğim şimdi sizlere. Deepway duş jeli; paraben ve kimyasal boya içermiyor. Ürtiker, kaşıntı, ciltte döküntü, kızarma, alerji, güneş yanığı vb. cilt rahatsızlıklarını önlemek ve yatıştırmak için bile kullanabilirsiniz. Özellikle kemoterapi tedavisi sonrası oluşan kaşıntıya iyi gelen bir duş jeli.

deepway duş jeli

Detoks kil sabununu köpürtün ve ıslak vücudunuza yayın, ardından masaj yapar gibi 2 yada 3 dakika uygulayın cildinize. Sonra ılık su ilke durulayınız. Normal sabun veya günlük sabun olarak kullanılabileceğiniz gibi makyaj ve günün kirlerini yüzünüzden çıkarmak cildinizi arındırmak için de kullanabilirsiniz.

kil sabunu

Deepway Toz Kilin iki Farklı Kullanımı Var

İlk Kullanım

Bir miktar toz kili cam ya da porselen bir kapta aynı miktar su ile karıştırın. 2-3 dakika kil suyu emsin, sonra yüzünüze, el ile ya da bir fırça yardımı ile sürün, göz ve dudak çevresine çok yaklaşmayın tabii:)  15 dakika kadar kurumasını bekleyin ve sonra ılık su ile durulayın.

Strese karşı birebir Toz kili içi su dolu küvete dökün ve karıştırın, küvetin içine girin ve yarım saat bsuyun içinde bekleyip durulanıp çıkın.

deepway toz kil

Strese karşı birebir aynı zamanda sivilce ve akneleri gidermeye yardımcı olan kil büyük bir nimet aslında. Egzama, sedef ve birçok dermotolojik rahatsızlığa karşı etkili. Cildi ölü derilerden arındırırken, deri altında biriken ağır metalleri vücudumuzdan uzaklaştırır. Vücutta oluşan inflemasyonlara karşı da etkilidir.

deepway kil maskesi

%100 doğal yağlardan ve nano killerden oluşan maskeler ile sıkı ve sağlıklı bir cilde sahip olabilirsiniz.  Akne, sivilce, siyah noktalar, güneş lekeleri, yanık ve yara izlerini iyileştirme de çok başarılıdırlar. Daha pürüzssüz ve sağlıklı bir cilt için haftada en az 1 en fazla 2 defa maskeyi yapmanızı öneririm.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz