Lalefidan süt ve süt ürünleri doğal, katkısız

lalefidan hellim peynirli salata

Yoğurt, süt, kaymak, yumurta sofraların vazgeçilmez lezzetleri arasındadır. Özellikle doğal yoğurt, sindirimi kolay, beslenme değeri yüksek, doğal bağırsak florasının oluşmasına yardımcı,  en önemli süt ürünüdür.

Lale Fidan Süt ve Süt ürünleri

Lalefidan süt ve süt ürünleri, doğal ve katkısızdır. Size önerebileceğim başarılı bir firma. Doğal yumurta, tereyağı, kaymak, peynir, yoğurt, hellim peyniri gibi bir çok ürün var.

manda sütü

Eski yıllarda, İstanbul’da toptan ve perakende süt ve süt ürünleri satışı yapan bir babanın kızı Lale Fidan. Kendisi okulu bitirdikten sonra babası ile bu işi daha ileriye taşımaya karar verir ve Lale Fidan Süt ve Süt ürünleri ortaya çıkar. Kendilerinin tüketmediği hiç bir ürünü satmadıklarını belirtiyor Lale Hanım. Bu nedenle kendisini bir kere daha kutluyorum.

doğal yoğurt

Katkı maddesi olmadan ve koruyucu kullanmadan üretim yapıyorlar. Bir çok restauranta süt, kaymak ve diğer ürünlerinden veriyorlar. Üstelik, bizler gibi kendi yoğurdunu evde yapmak isteyenler için de evlere servis imkanı sunuyorlar.

doğal yumurta

Bizim evde Hellim peyniri çok seviliyor. Hem kahvaltılarda hem de salatalarda severek tüketiyoruz. Lale Fidan Süt ve süt ürünleri markasının Hellim Peyniri bir harika. Sulanmıyor ve sertleşmiyor.

hellim peyniri

Siz de ister salatalarınızda ister kahvaltılarınızda keyifle tüketebilirsiniz.

Dedim ya, firmanın her bir ürünü lezzetli ve katkısız. Bir kere deneyin vazgeçemeyeceksiniz.

hellim peynirli salata

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz