Kutuda gül ile sevgilinizi mutlu edin

kutuda gül hediye

 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken, çiftler hediye arayışına girdiler bile çoktan.  Sağlıklı bir ilişki için küçük jestler ve hediyeler çok önemli biliyorsunuz. Bu sevgililer günü için kutuda gül hediye seçeneği ile sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Sağlıklı bir ilişki insana kendini iyi ve mutlu hissettirir. İlişkilerde iletişim, dürüstlük, güven, saygı vardır. Aşkı kuvvetlendirecek ve heyecanlı kılacak ise; minik jestler ve mutlu etme çabasıdır.

kutuda gül ve çikolata

Sevgililer günü hediyesi kutuda gül

Aşkın ve sevginin doruklara çıktığı Sevgililer Günü’nde sevginizi anlamlı kılın. Sizin için, kalpli pembe bir kutu dolusu gül, harika bir hediye önerisi olabilir. Bu güller yapay olduğu için solmuyorlar. Aşkınız gibi hep taze ve güzel kalsın diye.

Kutu içinde çok lezzetli çikolatalar da yer alıyor. Hiç bir kadının hayır diyemediği çikolatalar ve pembe güller sizi bekliyor. Ama; yazılan romantik bir kaç satır da harika bir jest olabilir. Küçük bir not eklemeyi de unutmayın olur mu?

İstanbul içi için aynı gün teslimat imkanı var. Tüm Türkiye’ye kargo imkanı sunan, Flowerique-co Sevgililer Günü’nde hizmetinizde. Hala hediyenizi almadıysanız hemen aşağıdaki numaradan siparişinizi verebilirsiniz. Ya da instagram hesabından da ulaşabilirsiniz. Çok güzel ve farklı renkte ve tasarımdaki ürünler için profili incelemenizi öneririm.

https://www.instagram.com/flowerique_co/

api.whatsapp.com/send?phone=905310124261

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz