Yumoş Deterjan serisi raflarda yerini aldı

yumoş deterjan

20 yıldır giysilerin yumuşaklığını, canlılığını ve bakımını üstlenen Yumoş, şimdi Yumoş çamaşır deterjanı çıkardı. Yumuşatıcı olarak raflarda gördüğümüz  Yumoş’un artık deterjanı da var.

Yumos_Deterjan_Colour

Türkiye’nin en sevilen çamaşır bakım markalarından Yumoş, çamaşır bakımındaki uzmanlığını şimdi de çamaşır yıkamaya taşıyor. Giysilerin ilk günkü gibi yeni kalmasını ve canlı renklerini korumasını sağlayan Yumoş Deterjan serisi ile tüketicilerin karşısına çıkıyor. 20 yıldır eşsiz kokularıyla giysilere eşlik eden ve ilk kez çamaşır deterjanı kategorisine adım atan marka, Yumoş Deterjan serisi ile giysilerin zamanla yıpranmasını önlüyor, renklerini ilk günkü gibi koruyor ve giysilerin ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Yumos_Deterjjan_Micelar

 İçeriğindeki Pro-Fibre teknolojisi ile giysilerin liflerini sararak dokusunu onarıp korur. Renkli giysilerde zamanla oluşan tüylenmeyi ve yıpranmayı engeller. Daha uzun süre göz alıcı ve yeni gibi kalmasını sağlar. Narin giysiler için geliştirilen Yumoş Deterjan ise micellar teknolojisi ile giysilerde doku bakımını sağlıyor.

Yumos_Deterjan_Black

Ön yıkamaya gerek duymadan giysileri nazikçe temizleyin. Yumoş Deterjan serisi içeriğindeki eşsiz parfümü ile, giysilerde ferah ve temiz bir koku bırakır. Sahip olduğu şeffaf formülü ile giysilerin üzerinde kalıntı bırakmadan bakımını yapar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz