Çocuklara yeni yıl hediyeleri Cartoon Network’ten

0
yılbaşı yarışması

Yılın büyük yarışması başlıyor, Çocukların en sevdiği karakterlerden biri olan Harika Kanatlar ile ilgili soruları doğru yanıtlayan  çocukları harika hediyeler bekliyor.

Çocuklara yeni yıl hediyeleri Cartoon Network’ten

Eğlenceli çizgi filmlerin kanalı Cartoon Network’ün beklenen ödüllü yılbaşı yarışması başlıyor. 9-30 Aralık tarihleri arasında https://www.cartoonnetwork.com.tr/promosyon/cartoon-network-2020-yilbasi-yarismasi adresinde soruları yanıtlayan çocuklar PlayStation 4, elektrikli kaykay, fotoğraf makinesi, birbirinden eğlenceli Harika Kanatlar Oyuncakları ve armaganoyuncak.com.tr’den 100 TL hediye çeki kazanma şansı yakalıyor.

harika kanatlar yarışma

En eğlenceli çizgi filmlerin adresi Cartoon Network, yeni yılı her sene olduğu gibi ödüllü yılbaşı yarışmasıyla Cartoon Network web sitesinde kutluyor. 

https://www.cartoonnetwork.com.tr/promosyon/cartoon-network-2020-yilbasi-yarismasi adresine giren çocuklar, Harika Kanatlar’la ilgili soruları yanıtlıyor. Soruları cevaplayan çocuklar arasından bir kişi PlayStation 4, bir kişi elektrikli kaykay, bir kişi de Fuji Instax Mini fotoğraf makinesi kazanacak. Ayrıca on kişi, Harika Kanatlar Uçak Garajı, beş kişi Harika Kanatlar Jett’in Uçuş Kulesi ve 5 kişi armaganoyuncak.com.tr’den 100 TL’lik hediye çekinin sahibi olma şansını yakalayacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz