Anamur’dan tazecik meyveler kapınıza gelsin

1
elma kurusu

 

Herkese kocaman bir merhaba;Anamur, ilçesini bilmeyen var mı bilmiyorum. Ben yine de bilmeyenler için kısaca bahsedeyim. Anamur Mersin iline bağlı bir ilçedir. Adı Yunanca bir kelimeden gelen Anamur rüzgârlı burun anlamına geliyormuş. Şimdi neden Anamur’dan bahsettiğime gelelim. Geçtiğimiz hafta sonu daha önce hiç yemediğim kadar taze ve lezzetli muzlar ve avokadolar yedim. İşte bu lezzetlerin geldiği yer Anamur.

yerli muz

Hepsianamurdan adlı firma, Anamur’da ki kendi bahçelerinde, yerli muz, avokado, limon ve daha bir çok meyveyi üretiyor. Dalından toplayarak taze ve lezzetli sebze meyveye hasret kalanlara kargo ile bir günde ulaştırıyorlar.

Üstelik fiyatları da o kadar ucuz ki; hem taze meyve yiyerek hem de cüzzi bir ödeme yapınca insan bir mutlu oluyor ki; sormayın. Bunun nedeni ise direk kendi bahçelerinden kendi ürünlerini aracısız bizlere sunuyor olmaları aslında..

anamur limonu

Bu yukarıda gördüğünüz limonları elime aldığımda mis gibi kokuyordu. Üstelik o kadar farklı bir aromaya sahip ki; limon çiçeği gibi kokuyorlar.

avokado

Muzlar bana geldiğinde daha yeşil ve sert idi. 2 gün bekledikten sonra, miss gibi kokusu ve lezzeti ile hepimizden tam puan aldı. Çocukluğumda yediğim muzların aromasını ve tadını aldım desem yalan olmaz.

Frenk inciri, yerli muz, limon, avokado, Ejder Meyvesi (pitaya), portakal kurusu, limon kurusu, çilek kurusu, erik kurusu, elma kurusu, kivi kurusu, muz kurusu, incir kurusu, hurma kurusu, hepsianamurdan firmasının ürünleri.

çilek kurusu

www.shopier.com/hepsianamurdan hesabından ya da https://www.instagram.com/hepsianamurdan/ hesabından sipariş verebilirsiniz.  Her hafta kampanyalı ürünleri oluyor mutlaka sipariş verip deneyin.

Şimdiden afiyet olsun!

 

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz