Bijuzeyn doğal taş ve otantik takılar

0

Takı ve aksesuar denildiğinde dönüp bakmayacak bir kadın yoktur. Takıp takıştırmayı özellikle renk renk, çeşit çeşit aksesuarlar kullanmayı her kadın sever. Hem doğal taşlardan yapılmış hem de el işçiliği ile yapılan takılar yapan harika bir firmadan bahsedeceğim sizlere bu gün. Zeyn Büjiteri olarak otantik ve doğal taşlardan el işçiliği ile müthiş aksesuarlar üretiyor. Bijuzeyn markası ile de satışını gerçekleştiriyorlar. Doğal taş kolye, doğal taş yüzük, doğal taş küpe, otantik kolyeler, otantik bileklikler o kadar çok ürün var ki inceleyip de beğenmeyeceğiniz bir ürün olmaz diyebilirim.

Benim doğal taşım burcuma uygun Ametist taşı olduğu için ben harika işlenmiş Ametist taşından yapılan aksesuarlar seçtim kendime. Şimdi sizlere onları göstermek istiyorum. Siz de kendi burcunuza uyan doğal taşı bulup o taşa ait aksesuar ve takılar seçebilirsiniz firmanın web sitesinden. Hem eşsiz hem de el işçiliği takıların fiyatları da oldukça ucuz.

Ametist Bakır Borulu Doğal Taş Otantik Bileklik

Ametist Bakır Borulu Doğal Taş Otantik Bileklik

Her bileğe uyabilen bakır malzeme üzerine dizili ametist taşlarından oluşan bu bileziğe bayıldım. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için harika bir hediye seçeneği olabilir bence.

Ametist Doğal Taş Otantik Set

Ametist Doğal Taş Otantik Set

Bronz  maden üzerine işlenmiş ametist taşlarından bir çift küpe, bir yüzük ve bir de kolyeden oluşuyor bu set. Kolye zincir uzunluğu 45 cm. Yüzük de her parmağa göre ayarlanabilir özellikte. Hem şık hem de çok güzel.

Ametist Dişli Doğaltaş Kolye

Bu ametist taşının olduğu gibi kullanıldığı kolyeye bayıldım özellikle. Ne kadar naturel ve ne kadar özel değil mi?

Siz de diğer ürünleri incelemek, ve sevdiklerinize ya da kendinize bu özel ürünlerden satın almak için lütfen firmanın web sitesine bir göz atınız. Web sitesinin linkini aşağı bırakıyorum.

https://bijuzeyn.com/ 

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz