Hawaya Uygulaması nedir

2
gelin, damat, düğün, evlilik,

 

Bundan 20 yıl önce yeni biri ile tanışmak, ciddi ilişkilere yelken açmak için eş dost hatta ve hatta akrabalar devreye girerdi. Görücü usulü diye tabir edilen evlilik ve ilişkiler de azımsanmayacak ölçüde yaşanıyordu o zamanlar. Sonu evlilikle sonuçlanan ya da nişanlanıp ayrılanların olduğunu da bilirim. Daha tanışır tanışmaz ilk buluşma sonrası yolların ayırıldığını da..

Şimdilerde ise yeni biriyle tanışmak ve arkadaş olmak için bu yollara başvurulmuyor. Teknolojinin her alanda olduğu gibi bu alanda da ilerlediğini görüyoruz. Yapılan araştırmalara göre dünyada her beş kişiden biri, partnerini ya sosyal medyadan ya da çevrim içi ilişki sitelerinden buluyorlar. Yeterince sosyalleşemeyen, iş çevresi ve  arkadaş çevresinde ideal partnerini  bulamayan kişiler dijital ilişki sitelerine yöneliyorlar.

Şöyle ki; yaşadığınız lokasyondan ilgi alanlarınıza kadar birçok özelliği eşleştirerek öneri sunan arkadaşlık uygulamaları çoğalmaya ve her geçen gün popülerliğini artırmaya başladı.

Match Group markalarından evlilik niyetinde olan inançlı bekarların çevrim içi tanışma uygulaması Hawaya bu uygulamalardan biri. Uygulama, evlilik niyetinde olan kişilerin bir araya geldikleri ciddi tanışma uygulaması. Diğer uygulamalara göre daha güvenli ve ilişkinin başından sonuna kadar üyelerini destekleyen bir uygulama. Bekar ve inançlı kişileri aynı platformda buluşturan ve geleneklerine, inançlarına göre aynı çizgideki kişilerle ciddi ilişki kurmalarını sağlayan uygulamaya ilgi büyük. Bunun nedeni de güvenli ve gizliliğin maksimum düzeyde oluşu.

gelin,damat,evlilik

Amaçları, daha sağlıklı aileler ve ilişkiler üretmek olan Hawaya bundan sonra da çokca tercih edilecek gibi görünüyor. Evlenme niyeti olan bir çok kişiyi bir araya getiren uygulamanın bir diğer önemli özelliği de şahit özelliği olması.

Nedir u şahit özelliği diyecek olursanız hemen anlatıyorum. Kullanıcılar kendilerini rahat ve güvende hisstemek için şahit özelliğini kullanarak güvendikleri bir arkadaşlarını ya da aile üyelerinden birini bu sürece dahil edebiliyorlar.

Hawaya CEO’su Sameh Saleh,  ‘Dünya’nın tamamen dijitalleştiği bu dönemde, ilişkilerin de çevrimiçi tanışma uygulamalarına yöneldiğini görebiliyoruz. Hawaya olarak, yeni neslin de teknolojiyi kullanarak, inançlarını ve gelenekleri paylaşabildiği özel partnerlerini bulma yolunda, niyeti ciddi olan herkesi bu platformda güvenli bir şekilde bir araya getirdiğimiz için mutluluk duyuyoruz’ dedi.

 

 

2 YORUMLAR

  1. Selamlar… Hawaya yi yükkedim ciddi bir iliski bulabilecegime inandiğim bir siteye benziyor diye ama site beni askiya aldı yaş kriterim uymuyor diye pardon ama nasıl bir sey bu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz