Fas Argan Yağı Mucizesi

fas argan yağı herbal essences pure new

Kış boyunca hepimiz soğuğun  yıpratıcı etkilerini çok yoğun hissediyoruz. İşte  bu günlerde saç bakımımıza  daha fazla önem göstermemiz gerekiyor. İngiltere’nin doğadan ilham alan  saç bakım markası Herbal Essences PURE renew Fas argan yağı serisi ile saçımıza gerekli olan desteği alabiliriz.

Cildimiz gibi saçlarımız da soğuk havadan etkileniyor. Sert rüzgarlar saçlarımızı yıpratarak, daha cansız ve mat  durmasına neden oluyor. Ama bu durumdan kurtulmak artık  çok kolay. %90 doğal köken içeren, parafin, gluten ve renklendirici bulundurmayan Herbal Essences PURE renew Fas Argan Yağı Serisi ile bakım yaparak saçlarınızı canlandırıp, eski formuna kavuşturabilirsiniz.

Herbal Essences PURE renew Fas Argan Yağı serisi şampuan şampuan

Herbal Essences PURE renew Fas Argan Yağı serisi, canlı turunçgil, egzotik baharat ve kalıcı kremalı vanilya aroması ile saçların gördüğü zararı azaltıp, onarılmasına yardımcı oluyor.

Herbal Essences PURE:renew Fas Argan Yağı maskesi

Herbal Essences PURE renew Fas Argan Yağı maskesi ise, kabaran ve işlem görmüş saçlarda nem dengesini sağlayarak elektriklenmenin önüne geçiyor. Portakal, beyaz çiçek buketi ve hindistan cevizi suyu kokuları ile baş döndüren bir etki yaratıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here