Saç ve Saç Derisi Maskesi

0
2023 yılı saç modelleri

Herbal Essences’ın Aloe Vera & Avokado Yağı Saç ve Saç Derisi Maskesi ile Saçınıza Hayat Verin

%95’ini doğal özlerin oluşturduğu İngiltere’nin 1 numaralı doğal saç bakım markası Herbal Essences’ın Aloe Vera ve Avokado Yağı Saç ve Saç Derisi maskesi ile saçlarınız yeni yılda hayat buluyor.  

avokado

Botanik bilimi ile sağlıklı saçlar için gerekli olan antioksidanları birleştiren, ilhamını ve gücünü doğadan alan saç bakım markası Herbal Essences’ın Aloe Vera ve Avokado Yağı saç ve saç derisi maskesi, yeni yılın pozitifliğini saçınıza ve ruhunuza taşımak için gezegeni ve hayvanları koruyan vegan formülü ile geliştirildi. Doğa ve hayvan dostu olan Herbal Essences’ın yenilenen formülü, PETA tarafından onaylı olarak hayvanlar üzerinde test edilmiyor.

 

İngiltere’deki Royal Botanic Gardens, KEW tarafından sertifikalı ve onaylı olan maskeler, gerçek ve doğal bitkilerden üretiliyor. Kış aylarında yıpranan saçlar ve saç derisini dengeli besleyerek yumuşatıyor ve nemlendiriyor. Böylece saç derisini iyileştirerek saçlarınıza hayat veriyor.

Herbal Essences gezegenimizi korumak ve biyo-çeşitlilik kaybını önlemek için harekete geçiyor!

avokado yağı

Ürünlerinde doğanın ve bitkilerin çeşitliliğinden ilham alan Herbal Essences, Londra’da bulunan ve dünyanın en zengin botanik koleksiyonlarının yer aldığı The Royal Botanic Gardens, Kew ile olan iş birliği ile nesli tükenmekte olan bitkileri korumaya ve bitki biyoçeşitliliğini teşvik etmeye devam ederken Birleşik Krallık’ta nesli tükenmekte olan 20 yabani bitki türünü kurtarmak için dünyanın en büyük ve en çeşitli yabani tohum bankası olan Kew’s Millennium Seed Bank ile de iş birliği yaptı.

 

Gerçek doğal bitkilerden üretilen ve saç derisini iyileştirerek hayat veren Herbal Essences Aloe Vera & Avokado Yağı – 196.90 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz