BIODERMA’DAN YENİ YILA ÖZEL HEDİYE ALTERNATİFLERİ

0
Bioderma_S__bium_H2o

Yeni yıla girerken sevdikleriniz için Bioderma’dan alacağınız hediyeler ile ciltlerini önemseyerek onları mutlu etmeye ne dersiniz?

Derinlemesine temizlenmiş, rahatlamış bir cilt için misel su: Sensibio H2O! Sağlıklı bir cilt için ilk adım her zaman makyajdan ve kirden derinlemesine temizlenmiş bir cilt! Hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri için uygun olan Sensibio H2O Misel Su eşsiz temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile suya dayanıklı makyaj dahil tüm makyajı, kiri ve yağı cildin doğal bariyerine zarar vermeden temizliyor ve cildi derinlemesine arındırıyor.  Kısa süreliğine satışa sunulan ikili misel sular, yeni yıla özel bir avantaj sunuyor. Üstelik Sensibio serisine ek olarak Sébium ve Hydrabio serileri için de H2O ikili paket avantajından yararlanmanız mümkün…

Bioderma_Hydrabio_H2oSensibio H2O Misel Su 2’li – 389 TL* Sébium H2O Misel Su 2’li – 389 TL* Hydrabio H2O Misel Su 2’li – 389 TL*

Misel temizleme sularında tek ürün fiyatı 259,50 TL olup kampanya fiyatı Sensibio, Hydrabio, Sébium serilerinin kofrelerinde geçerlidir.

 Yeni yıla cildinizi güçlendiren bir serumla girmeye hazır mısınız? Derinlemesine arınmış bir cilde verilebilecek en güzel hediye dış etkenlere karşı cilt bariyerini güçlendiren yepyeni bir serum; Sensibio Defensive Serum.

Sensibio_Defensive_Serum

Sensibio Defensive Serum, içerdiği hyalüronik asit ve Defensive Teknolojisi ile erken yaşlanma karşıtı etki sunarak, kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünde azalma sağlıyor.  Antioksidan etkili ve özellikle oksidatif strese karşı cildin kendi savunma mekanizmasını ve hassasiyete karşı cildin doğal bariyerini güçlendiren Defensive Teknolojisi™* sayesinde içsel/dışsal faktörlere karşı cildi nemlendirerek yatıştırmayı hedefler. Cildin pH’ı ile uyumludur. Patentli D.A.F** kompleksi sayesinde cildin tolerans seviyesini yükseltiyor. Ciltte ferah bir his bırakır ve parlak bir görünüm sağlıyor. Yağlı bir his bırakmıyor ve cilt tarafından kolayca emiliyor. Deneyenlerin %84’ü ince çizgi ve kırışıklık görünümünde azalma olduğunu iletiyor.

Sensibio Defensive Serum 30 ml Fiyat –  599,50 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz