Versace koleksiyonundan iki iddialı tasarım

Lüks şıklığın temsilcisi ve lideri Versace markası biliyorsunuz. Versace’nin iki yeni saat modelleri Palazzo Empire Greca ve Virtus, kesinlikle tüm detayları tek tek incelikle işlenmiş tasarımlarıyla adeta bir sanat eseri gibi zarif ve benzersiz görünüyor.

Saat tutkunlarıyla, dünyaca ünlü markaların Türkiye’deki tek yetkili distribütörü Saat&Saat farkıyla buluşan Versace koleksiyonunda yer alan harika iki model, Palazzo Empire Greca ve Virtus; zamanı ve ihtişamı, sanatsal dokunuşlarla buluşturuyor.

Palazzo Empire Greca’nın odak noktasında markanın ikonik sembolü Medusa bulunuyor. Saatin Greca deseni başroldeki Medusa’yı adeta korurcasına bezelini çevrelerken, deri kayışta da kullanılan Greca deseni, tasarımdaki sanatsal dokunuşun altını bir kez daha vurguluyor bence.

Virtus_VRSCVEHC00719

İlhamını barok tarzdan alan Virtus, kadranın ortasında yer alan altın rengi büyük V harfi ve sofistike yapısıyla odak noktası olmayı başarmış gibi görünüyor. Çelik ve altının uyumunu ben her zaman çok beğenmişimdir. Burada da bu uyum gözler önüne seriliyor. Bilezik ise modern tasarımlı ince kasayla çok zarif görünüyor.

Versace’nin en yeni tasarımları Saat&Saat mağazalarında ve www.saatvesaat.com.tr adresinde satışa sunuluyor. Sevgililer günü öncesi hala kararını verememiş olanlara çok şık bir hediye önerisi olacaktır.

Fiyat bilgisi:

VRSCVEDV00319 / 7.560TL

VRSCVEHC00719 / 5.650TL

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here