Sensodyne hassas diş ve diş eti için diş macunu

akciğeri güçlendirmek için elma

Sensodyne’den hassas dişler ve diş eti sorunlarına tek diş macunu 

Ağız bakımı en önem verdiğim konulardan biridir. Bir sağlıklı bireyin ğız bakımı, diş ve diş eti bakımına önem vermesi gerekiyor bence. Ağız bakım kategorisinin başarılı markalarından Sensodyne, bireylerin ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda, en son teknoloji ile geliştirdiği uzman ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Yeni Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti, her iki sorun için, günde iki kez fırçalamayla etkisi klinik olarak kanıtlanmış diş macunları ve diş fırçasını tüketicilere sunuyor.

Araştırmalara göre her üç kişiden biri diş hassasiyeti sorunları, bu kişilerin yarısı da diş eti sorunları yaşıyor. Ağız bakım kategorisinin öncü markası Sensodyne diş macunu kategorisinde ilk defa hem hassas dişler hem de diş etleri için özel olarak geliştirilmiş diş macununu tüketicilerle buluşturuyor.

Sensodyne uzman kimliğiyle ağız ve diş sağlığı konusundaki araştırmalarına her geçen gün artan bir ivmeyle devam ederken, yeni Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti ürünü ile en önemli ağız sağlığı sorunlarından olan diş hassasiyeti ve diş eti sorunlarına tek bir uzman diş macunu ile cevap veriyor. 

Günde iki kez fırçalama ile hassas dişler ve diş etlerinde rahatlama sağladığı klinik olarak kanıtlanan Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti, hassas bölgelerin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturuyor. Aynı zamanda diş plaklarını hedefleyip uzaklaştırarak, sağlıklı diş etlerine sahip olunmasına yardım ediyor. 

Sensodyne Hassasiyet & Diş Eti ürün ailesi, Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti diş macunu, Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti Beyazlatıcı diş macunu ve Sensodyne Hassasiyet ve Diş Eti diş fırçasından oluşuyor.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here