Nakkaş Gold isimli kolye

Bu gün sizlere harika bir haberim var. Altın takmayı çok seviyorsunuz ama son zamanlarda altın fiyatlarındaki artış nedeniyle aklınız kuyumcu tezgahlarında mı kalıyor?

O zaman bu yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum.. Gümüş üzerine 24 ayar altın kaplama yaparak birbirinden şık takıları hizmetinize sunan Nakkaş Mücevherat‘tan bahsedeceğim.

1974 yılında İstanbul Şişli’de Kafkas Kuyumculuk adıyla ilk kez kurulmuş. İkinci kuşak Faruk AKDAĞ tarafından bölgesel olarak faliyet gösteren firma, üçüncü kuşak Fatih Şamil AKDAĞ tarafından önce tüm Türkiye pazarına daha sonra da Avrupa pazarına açılmış.

Bugün 45 yılı aşkın bir tecrübe ve sermaye birikimi ile, büyümesini sürdüren Nakkaş Mücevherat, NAKKAŞ GOLD markasıyla Kapalı Çarşı ve Kuyumcukent’te faliyet gösteriyor. Türkiye genelinde ise 452 satış noktasıyla ürünlerini sizlere ulaştırıyor.

Ayrıca NAKKAŞ GÜMÜŞ markasıyla şuan kuyum ustalarının ellerinden aynı kalite ve özen ile ürünlerini, gümüş üzerine 24 ayar has altın kaplama yaparak siz değerli müşterileri için üretim yapıyorlar.

Ben ismime özel 925 ayar gümüş uzerine 24 ayar has altın kaplama bir kolye aldım. Çok şık ve kaliteli. Aslında firmanın sitesinde ve instagram adresinde harika başka kolyeler de bulunuyor. Harf kolye, isimli kolye ve aile kolyeleri. Sevgililer gününde, yılbaşında alınabilecek çok güzel hediye seçenekleri bence.

İncelemek için www.nakkastaki.com sitesine gidin ve isterseniz kendiniz için isterseniz sevdikleriniz için hediye seçimlerine başlayın.

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here