Kuru Cilde Sahip Yeni Doğan ve Bebeklerin Hassas Cildine Bakım

0

 

Bioderma Laboratuvarları tarafından kuru ve çok kuru cilde sahip yeni doğan, bebek ve çocuk cildi için özel olarak geliştirilen ABCDerm Hydratant, kuruluğa karşı güçlü etki sunuyor!

Yeni doğan bebeğinizin cilt bariyeri ve koruyucu fonksiyonu henüz olgunlaşmadığı için bu dönemde dış etkenlere karşı oldukça hassastır. Onun cildini daha iyi koruyabilmek için Bioderma Laboratuvarları, cilt bariyerini ilk günden itibaren koruyan, besleyen ve yarınlara hazırlayan, mükemmel cilt toleransına sahip dermo-pediatrik cilt bakım ürünü olan ABCDerm Hydratant’ı geliştirdi. ABCDerm Hydratant’ın güçlü formülü sayesinde bebeklerin hassas cildi çok daha nemli ve korunaklı bir hale geliyor.

Ürün içeriğinde yer alan Skin Barrier Therapy patenti sayesinde yeni doğan, bebek ve çocuk cildi üzerinde doğal bir koruyucu film oluşumuna yardımcı olarak cildin sürekli nemli kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda kuruluk kaynaklı rahatsızlık hissine sebep olan dış faktörlerin, ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlüyor.

Hafif kokulu, rahatlatıcı dokusu sayesinde kolayca uygulanarak hızlı emilim sağlıyor. Hem yüz hem de vücut için kullanılabilen ürün, paraben içermiyor ve yüksek cilt toleransına sahip.

Nasıl kullanılır?
ABCDerm Hydratant günlük kullanıma uygundur. ABCDerm Foaming Cleanser ya da ABCDerm H2O ile temizlenmiş cilde günde 1 veya 2 kez uygulanabilir.

 

ABCDerm Hydratant 200 ml Fiyat: 89,50 TL
ABCDerm Hydratant 500 ml Fiyat: 139,50 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz