KIŞ GELİNLERİNE ÖZEL CİLT BAKIM SIRLARI

0

 

Davetiye, ev dekorasyonu, gelinlik provaları, düğün mekanı organizasyonu derken koşturan gelinler, cilt bakımını ihmal etmeyin. Özellikle kış aylarında soğuk havanın da etkisiyle kuruyan ve solan cildinize yapacağınız minik dokunuşlarla o “büyük gün”de de ışıltınızla büyüleyebilirsiniz.

Cildin en büyük düşmanları arasında yer alan stres ve soğuk hava derinlemesine temizlenmemiş cilde daha fazla zarar verebiliyor diyen FOREO uzmanları kış gelinlerinin güzelliğine güzellik katacak sırrı açıklıyor;

foreo yüz temizleme

Temizlikten gelen ışıltı

Derinlemesine temizlenmiş ve bakımlı bir cildin ışıltısı üzerine yapılacak farklı makyaj trendi uygulamalarıyla en özel gününde muhteşem görünebilirsin. Sabah ve akşam günde sadece iki dakika cildinize uygulayacağınız FOREO LUNA™ 2 T-Sonic™ titreşimleri sayesine cildinizde biriken kiri ve yağı % 99.5 oranında temizler ve cildinizi biriken ölü derilerden masaj yaparak ve cildinizi tahriş etmeden arındırmanızı sağlar. Anti-aging modu ise hem yoğun hazırlık döneminizin hem de soğuktan cildinizde oluşacak yorgunluk etkilerinin izlerini silecektir.

Cildinizi nemli tutun

Temizlenmiş cildinize uygulayacağınız nemlendiricinizle cildinizin kuru ve solgun değil canlı ve aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Güneş korumasını ihmal etmeyin

Kışın dahi olsa güneşten gelen UV ışınları cildinize zarar verebiliriz. Bu nedenle dışarı çıkarken UV korumalı ürünlerinizi sürmeyi ihmal etmeyin.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz