The Balm’ın yeni koleksiyonu şimdi Gratis’lerde

1

 

 

Tüm ürün gruplarında yakaladığı başarı ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan The Balm, beklenen yeni bronzlaştırıcı koleksiyonu ve dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı ile tabuları yıkacak deniyor. Bende büyük bir merakla bu ürünleri denemek için sabırsızlanıyorum. İlk fırsatta bana bir Gratis yolu göründü demek bu. Şimdi sizlerle beraber ürünler ile ilgili bilgilere bir göz atalım ne dersiniz?

the balm bronzer

The Balm’ın beklenen ‘Take Home The Bronze’ isimli bronzlaştırıcı koleksiyonu Gratis’lerde satışa sunuldu. “Anti Orange’ sloganı ile çıkarılan bronzlaştırıcı serisinde hiçbir turuncu alt ton bırakmadan hafif altın ışıltılı makyajı garantiliyor. Özel formülü ile cildin nefes almasını sağlayan seride Oliver, Thomas ve Greg isimlerinde 3 ayrı ton bulunuyor. The Balm Take Home The Bronze koleksiyonunda yer alan bronzlaştırıcıların fiyatı 72,90 TL.

 

 

 

Dolgun dudaklarda yüksek pigmentli renk  isteyenler için üretilen The Balm Plump Your Pucker dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısı yenilenen formülü ve renkleri ile yeni koleksiyon olarak satışa sunuldu. Yoğun pigmenti sayesinde bir parlatıcının sunabileceği maksimum kalıcılığı sağlayan The Balm Plump Your Pucker serisinin hafif formülü ile dudaklar karıncalanma ve yanma hissi olmadan dolgun görünüme kavuşuyor. İçeriğindeki deniz kolajenleri ile dudaklara nem de kazandıran seride 8 renk bulunuyor. The Balm Plump Your Pucker dolgunlaştırıcı dudak parlatıcısının satış fiyatı ise 46,90 TL.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz