Taba trençkot ve çiçek nakışlı gömlek

2015 yılından bu yana da kendi online satış sitesinde modayı kadınların bir tık uzağına taşıyan lafaba markasının birbirinden güzel ürünlerinden bahsedeceğim bu gün sizlere.

 

Ama öncesinde alışveriş yaptığım ve ürünlerine hayran kaldığım markayı daha yakından tanıyalım değil mi?

Lafaba 2007 yılında Layık ailesi tarafından Faba Turizm Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti bünyesinde kurulmuş kadın giyim moda markasıdır.Kurulduğu günden bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışında ki yüzbinlerce müşterisine milyonlarca ürün satışı gerçekleştirerek dünyanın farklı yerlerinde ki kadınların daha güzel giyinmesinde rol almıştır.

Üzerimdeki taba rengi süet trençkotu sitede ilk gördüğüm anda çok beğenmiştim. Ön kısmının çıtçıtlı olması ilaveten kemerinin olması çok hoşuma gitmişti.Kargo bana ulaştığında ise çok daha mutlu oldum. Üzerimde duruşu, şıklığı, dikişlerinin kalitesi de ayrı güzel. Kollarındaki ve omzundaki detaylar da inanılmaz şık bir hava katıyor bu ürüne. Renk seçeneği olarak sitede siyah ve taba rengi yer alıyor. Elbetteki siz zevkinize en uygun olanı seçeceksiniz buna eminim. Fiyatı 74,99 tl.

Bu yıl da geçtiğimiz senelerde olduğu gibi, çiçek baskılı bluzlar, gömlekler, çok trend. Hemen hemen herkesin dolabında çiçekli bir bluz ya da çiçek işlemeli bir gömlek yer alıyor. Ben de çiçek nakışlı gömlekleri çok sevdiğim için aşağıdaki gömleği aldım.

%100 koton beyaz gömlek üzerinde çiçek nakışları harika görünüyor. Hem kombinlemesi çok kolay hem de çok rahat. Siz nasıl buldunuz nakışlı gömleğimi? Üstelik fiyatı kalitesine göre o kadar iyi ki; çok şaşıracaksınız eminim duyunca. Fiyatı 39,99 tl. Bence tükenmeden bir adet de siz alın.

Dünya çapında moda trendlerini takip eden markanın ürünleri kadar, işçiliği de son derece kaliteli. Sitede çok güzel tunik, elbise, gömlek, bluz, triko, ceket, el çantası ve aksesuarlar da yer alıyor. Hemen ziyaret edin zira ürünler çok çabuk tükenebiliyor.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle ve hep güzel kalalım!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here