Arzum Dreamline Serisi

0
arzum dreamline ürünleri

Mutfakta Arzum Dreamline Serisi Var

Mutfaklarına renk katmak isteyen kadınların tercihi Arzum, evlerin en büyük yardımcılarını rüya gibi bir renk serisi olan “Dreamline” ile buluşturuyor. Rengi ile şık bir görünüm sunduğu kadar performansı ile de kendinden söz ettiren Dreamline serisi ürünleri ile içecek hazırlamak, doğramak, karıştırmak, pişirmek ve çırpmak çok kolay.

Tüketicilerine “Sen dokunursun değişir dünya” diyen ve mutfakları renk renk ürünlerle tanıştırmada öncü olan Arzum, baharın gelişini ‘Dreamline’ serisi ile kutluyor.

mehtap yıldız

Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirme Direktörü Mehtap Yıldız Dreamline serisiyle ilgili; “Yenilikçi ve teknolojik ürünlerimizi kadınlarla buluşturmaya devam ediyoruz. 7 yıldır Gıda Hazırlama kategorisinde 1 numarayız, ‘Mutfakta Arzum Var’ diyoruz. Kadınlarımızın tek başlarına mutfakta harika işler çıkardığını biliyoruz ve onlara yardımcılar sunmaktan, ikramlarını keyifli hale getirmekten mutluluk duyuyoruz. Evler de mutfaklar da son yıllarda renkleriniyor. Biz bu trendin öncüsü olmuş; Nar serisi ile başladığımız renkli ürünleri Marin, Mercan; Mürdüm, Papatya serilerimiz ile çeşitlendirmiştik. Yeni sunduğumuz Dreamline serimizle bu kez kadınlarımıza hem rüya gibi bir renk sunuyor hem de üstün teknolojiyle işlerini daha da kolaylaştırıyoruz” dedi.

Yeni evleneceklerin, evini yenilemek isteyenlerin, tasarım ve renk tutkunlarının vazgeçilmezi olacak Dreamline serisi; Tostçu Delux Izgara ve Tost Makinesi, Çaycı Lux Çay Makinesi, OKKA Minio Türk Kahvesi makinesi ve Prostick 1500 Blender ürünlerinden oluşuyor.

 

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz