The Pink Ellys Natural Blush Allık Deneyimi

0
cosmohome allık fırçası

Geçtiğimiz günlerde harika bir kadınlar günü etkinliği davetine katıldım. Sevgili  Gülsen Doğan’ın hazırladığı organizasyona Cosmohome markası da sponsor oldu. Deneyimlememiz için bizlere muhteşem bir set göndermişti. İlk denediğim ürünlerden biri olan The Pink Ellys Natural Blush 03 Copper’dan ve muhteşem göz farı paletinden bahsedeceğim bu gün sizlere.

Allığın rengi o kadar doğal ki; tam bana göre. Renk pigmentasyonu harika . Şeftali tonlarında, ben beyaz tenli olduğum için de çok severek kullanıyorum.Çok da ince bir yapısı var. Fırçayı sürdüğümde ortalık toz duman olmuyor. Fiyatı 44,90 dan 22,45 tl ye düşmüş. Kaçırılmayacak bir fırsat bu bence.

Yine natural serisinden 7 li göz farı paletini de çok beğendim. Yukarıdaki makyajımda aşağıdaki paleti kullandım. Ben çok beğendim fiyatı da oldukça iyi. 24 tl gibi inanılmaz bir fiyata Cosmohome’larda satışta bulabilirsiniz.Renkler çok sıcak ve pigmentasyonu güzel. Uzun süre kalıyor renkler. Baz uygularsanız elbette daha da kalıcı bir makyaj elde edebilirsiniz.

natural the pink ellys 7 li göz farı paleti

Ellys der ki; kalbin ve aklın güzele odaklanmışsa, güzellik içindesindir. Ambalajlar üzerindeki bu sözlere bayılıyorum.

Sevgiyle kalalım!

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz