Giyiver.com alışveriş deneyimi

Alışveriş yapmayı sevmeyen bir kadın var mıdır acaba?
Ben dahil tüm kadınlar alışverişi çok seviyoruz değil mi? Hatta çoğu zaman aynı kıyafetin farklı renklerini bile aynı anda aldığımız oluyor.. Peki alışverişe ayıracağınız zamanı aileniz ve sevdiklerinizle geçirmek ister misiniz? Yooo alışveriş yapacaksınız elbette ama online. Hiç zaman harcamadan bir tık ile seçimlerinizi yapıp kargo ile evinize ulaşması gibi bir güzellik varken neden mağazalarda tonlarca zamanınızı harcayasınız ki?
Başlıktan da anlayacağınız üzere bu bir alışveriş yazısı:)
Bu gün ki; seçimlerim spor ve rahat ürünlerden oluşuyor. Giyiver.com sitesinden aldığım rahat kaliteli ve çok beğendiğim detaylar ile devam edelim haydi..
Polo yaka t-shirtleri çok severek kullanıyorum ben. Jean, spor bir etek veya eşofman ile rahatça kullanabiliyor olmasını seviyorum. Yukarıdaki beyaz , yaka detayları siyah çizgilerden oluşan t-shirtün kumaş kalitesini de beğendim. Özellikle kelebek detayı da benim için bonus oldu. Çünkü benim kelebek tutkumu bilmeyen yoktur sanırım. 19,90 tl ye aldığım bu ürünün linkine buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar. Başka renkleri de var bakmak isteyeceğinize eminim.

Siyah beyaz klim desenli bu yeleği de çok beğendim. Kumaş kalitesi, dokusu ve kalınlığı umduğumdan da iyi çıktı. Bunun fiyatı ise; 34,90 tl
Uzun zamandır siyah siyah bir eşofman almayı düşünüyordum. Sitede çok fazla seçenek var. Farklı model ve tarzlardaki eşofmanlardan ben üzerinde LIFE arması olan ve beyaz kırmızı detayları olan bu ürünü seçtim. Tam anlamıyla kalitesine göre çok ekonomik bir ürün. fiyatı 39,90 tl.
 Kargo geldiğinde en çok merak ettiğim ürünlerden biri de bu olduğu için ilk eşofmanı inceledim. Pamuklu ve kumaşı çok kaliteli.

Tekrar giyiver.com sitesini tercih etmem için bu bile yeterli.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here