PARFÜMDEN VAZGEÇEMEYENLER İÇİN

Yılbaşı alışverişlerine başladığımız şu günlerde L’Occitane, hem kendine hem de sevdiklerine hediye almak isteyenlerin güzelliğine güzellik katacak setlerle vitrinlerini ışıltılarla değiştiriyor.
Yeni gelen yılın vurgusu “Sağlıklı güzellik” olunca cilt, saç, vücut bakımı ve parfümlerde bu konsept hakim.

L’OCCİTANE’IN EN İYİLERİProvence’in verimli topraklarından ilham alınıp, aslına sadık kalarak hazırlanan, içerisinde L’Occitane’ın En Sevilenürünlerinin seyahat boylarını bulunduranBest Of L’OCCITANE (L’Occitane’nın en iyileri ) bu yıl da çok keyifli.
Setin içeriğinde; Almond Shower Oil 35 ml, Divine Cream 8 ml, Terre de Lumiére EDP 5 ml, Shea Hand Cream 10 ml, Aromakoloji Repairing Şampuan 50 ml
Fiyat: 250 TL ve üzeri alışverişlerde 161 TL değerindeki set sadece 49 TL

PARFÜMDEN VAZGEÇEMEYENLER İÇİN…Provence’de güneş ışınlarının toprağın içinde eridiği eşsiz bir “an”lara verilen “Altın saatler” ismi L’Occitane’nın Terre de Lumiére parfümünü anlatıyor. Zıtlıklarla dolu, sıcak gurme notaların birleştiği, aromatik parfüm, yılbaşı için altın ışıklarını daha parlak vermek üzere Terre de Lumiére Gold Edition serisiyle sunuluyor.
Terre de Lumiére Gold Edition Parfüm Seti içerğinde; Terre de Lumiére Eau de Parfum Festive Limited Edition 90 ml, Terre de Lumiére Shower Gel 250 ml, Terre de Lumiére Body Milk 250 ml, Terre de Lumiére Soap 75 gr. Fiyatı: 617 TL
Terre de Lumiére Parfüm Seti içerğinde ise Terre de Lumiére Eau de Parfum 50 mlTerre de Lumiére Radiant Balm 30 ml, Terre de Lumiere Soap 75 gr. Fiyatı 364 TL.

CEDRAT’ IN BAŞTAN ÇIKARICILIĞI…
Cedrat Parfüm Seti
Kim ağaçkavununun ferahliğıyla sedir ağacının keskinliğinin canlılığına karşı koyabilir ki? Turunçgilin sert pürüzlü yüzeyi, vitaminlerle dolu içeriği ve canlandırıcı limon özü ile ormanların fısıltısı karışır. Cedrat erkekleri, meyvenin engebeli kabuğunun altında saklanan doğal içeriklerin zenginliği sonucu elde ettikleri sonsuz canlılık ile kendilerini yeniden tanımlarlar. Sağlam, gösterişli, ve Akdeniz sahil kesiminde çok zor bulunmasına karşılık enerji veren özellikleriyle onları canlandırır. Az bulunması ona çekicilik katar.
Setin içeriği; Cedrat EDT 100 ml, Cedrat Shower Gel 250 ml , Cedrat Soap 100 gr, Cedrat After Shave Gel 30 ml. Fiyatı 378 TL.
L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında:
Gerçek Bir Hikâye…
Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor… Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri…Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor…

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here