Üreticisinden masum lezzetler

1
Hep diyoruz ya sağlıklı
ve doğal beslenelim ki; sağlıklı olalım diye. İşte sağlıklı ve doğal
beslenmenin yolu sağlıklı ve doğal üretilen gıdaları, sağlıklı yetiştirilen
doğal olan sebze ve meyveleri tüketmekten geçiyor.
Sağlıklı ve lezzetli ürünler üretmeyi günümüzde başarabilen çok kalmadı artık. Kendi bahçelerinde özenle doğal olarak ürettikleri ürünleri tüketicileri ile buluşturan yeşillimon.com da bunu başarabilenlerden.
Üretici bir ailenin, hem kendileri hem de sağlıklı ve doğal ürün kullanıcıları için  ürettikleri sebze ve meyveler ve daha  bir çok ürün artık yeşillimon.com da sizlerle buluşuyor.
Aile, tamamı Mersin’de bulunan bahçelerinde yetiştiriyor bu  doğal ve leziz ürünleri. Sipariş edilen ürünler yine aile tarafından kağıt paketlerde ambalajlanarak müşterilerine gönderiliyor.
Endüstriyel tarım yerine, ticari kaygı taşımadan tertemiz doğada ve organik gübreler ile beslenmiş olarak ürettikleri ürünlerinin lezzetlerine diyecek yok.
Doğal suyla sulanarak, organik gübre ile beslenerek büyüyen fidanlardan toplanan tazecik meyvelerin kokusu da tadı da bambaşka.
can eriği
Yemyeşil misket limonlarından yaptığım limonatanın tadı hala damağımda. Çıtır çıtır yeşil erikler ise aroması ile de tadı ile de nefisti. İlk defa tattığım hurma kurusunun hiç bu kadar lezzetli olacağını düşünmemiştim.
Siz siz olun sipariş sepetinize mutlaka hurma kurusunu da ekletin.
Şimdiden afiyet olsun diyor ve bu başarılı işe imza atan yesillimon.com ailesini kutluyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz