Remington Air Plates Saç Düzleştiricisi

4

Herkese yeni bir haftanın ilk gününden merhaba. Bu gün sizlere yeni tanıştığım ama etkisine hayran kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Yakın zamanda bir saç düzleştirici alacak olanlar varsa aranızda yazımı mutlaka okumalı ve ürünün özellikleri hakkında yorumlarımı değerlendirmeli diye düşünüyorum.

Air Plates Düzleştirici çok kısa zamanda saçınıza şekil vermenize olanak sağlayacak bir ürün. Bu üründen önce kullandığım saç düzleştiricimle meğer ne kadar çok sorun yaşıyormuşum, Air Plates ile tanıştığımda anladım bunu. Çok uzun bir zaman dilimini saçlarımı düzleştirmek için ayna önünde geçirdiğimi farkettim. Oysa Air Plates sadece 15 saniye gibi kısa bir sürede ısınıyor ve saçlarımı şekillendirmem için hazır hale geliyor. 150 derece ile 230 derece arasında değişen 5 farklı ısı ayarı var. Siz saç tipinize göre istediğiniz ayarı kullanabiliyorsunuz.

 
Air Plates Düzleştirici, süspansiyonlu seramik plakaları sayesinde saçımın üzerinde çok kolay hareket ediyor ve kayıyor. Bu da benim saç şekillendirme işlemimin çok kısa sürede sonlanmasını sağlıyor.Süspansiyonlu plakalar hareket ettiği için tüm saça temas ediyor ve hızlı sonuç veriyor.
Daha önce kullandığım düzleştiricimde çok kereler ellerimi yakmışlığım vardır. Air Plates de bulunan Cool Touch Teknolojisi, dış kaplamanın ısınmasını önlüyor. İsterseniz plakaların dışını tutabiliyorsunuz, hem elleriniz ısıdan zarar görmüyor hem de saçlarınızı şekillendirirken kontrol tamamen sizde oluyor.
Ürünün en başarılı bulduğum yönlerinden bahsetmek istiyorum biraz da.  Çok kolay ısınıyor, acelem olduğu zaman dakikalarca ısınmasını beklemiyorum. Siyah titanyum plakalar, saçımda resmen kayıyor, diğer düzleştiricilere göre 2 kat daha fazla kayganlık sağlıyor. Dolayısıyla kuvvet harcamama gerek kalmıyor.
Süspansiyonlu plakaları hareketli olduğu için saçlarım dümdüz oluyor. Çünkü, tüm saç tellerime ulaşabiliyor . Kablosu da uzun ve kendi kendine otomatik olarak kapanıyor. Daha ne olsun. Hazırlanmamı bu kadar kolaylaştırdığın için teşekkürler Remington!

Sizler de bu ürünü, Bimeks, Carrefour, Evkur, Media Markt, Hepsiburada.com, Migros ve Teknosa’lardan satın alabilirsiniz. Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle ve hep güzel kalalım!

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz