Newita mini vitamin

ikiz annesi

 

Çocukların büyüme çağlarında anneler olarak, ne yapsak ne yedirsek, içirsek de vitaminsiz kalmasalar diye düşünüp duruyoruz. Malum artık sebze ve meyvelerde yeteri kadar vitamin de bulunmuyor. Bu anlamda eczanelerdeki vitamin desteklerinden faydalanmak istiyoruz bu seferde çocuklar bunları içmek istemiyor tadından dolayı . Bizde durum böyle, sizde nasıl bilemiyorum ama ben çareyi newita ile buldum. Yumuşak şekerleme tadındaki bu renkli vitamin ve mineralleri çocuklar çok beğendi.
newita mini
Hem renkli hem de ilaç görüntüsünden uzak olduğu için olsa gerek ikizler severek kullanıyorlar. Çocuk  gelişimine etki eden en önemli vitamin ve mineraller, Newita Mini ile artık yumuşak şekerleme olarak eczanelerde satılmaya başladı.
Özellikle tadından dolayı ilaç sevmeyen çocuklara özel olarak geliştirilen Newita Mini Yumuşak Şekerler, çocukların günlük vitamin ihtiyacını karşılamak için anne ve babaların hizmetinde.
c vitamini desteği
 Vitamin C, multivitamin ve mineral,ve demir olmak üzere farklı çeşidi bulunan Newita Miniler, hiçbir boya maddesi içermiyor, trans yağ ve koruyucu katkı maddesi bulunmuyor içinde. Gönül rahatlığı ile çocuklarıma verdiğim bu mini vitaminler benim işimi çok kolaylaştırdı.
 Warner Bros. imzası taşıyan etiketleri ile de çocukların gönlünü fetheden ambalajları var. Unutmayın bu vitaminler sadece 4 yaş üstü çocuklar ve yetişkinlerin için uygun.
Kutu ambalajlar içerisinde 50 adet yumuşak şekeri bulunuyor.
Satış fiyatı ise 30,00 TL
Başka bir yazıda daha bir arada olmak dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz