Pep-Clean Cilt ve makyaj temizleme mendili

3

Makyajı yapmak ne kadar zor ise temizlemesi de bir o kadar zor ve zahmetlidir değil mi?
Cilt temizliğine hazırlık süreci de öyle. Çünkü, yüz temizleme köpüğü de olsa, makyaj temizleme suyu da olsa, büyük ambalajlı olduğu için tatilde ve dışarıda ihtiyaç duyduğumuzda yanımızda taşıyabileceğimiz türde değiller malesef.
Öyle bir ürün ile tanıştım ki; kendi küçük marifeti çok büyük. Cildinizi makyaj ve kirden arındırmak için kullanabileceğiniz pratik bir makyaj temizleme ürünü.
 Günlük makyaj ya da suya dayanıklı makyaj hiç farketmez, her ikisini de çıkarmakta son derece başarılı olan bu miniş, en ağır makyajı bile kolayca çıkarabiliyor. Bizzat denedim ve çok sevdim. Gözlerimdeki makyajı çıkarırken çok kolayca çıkardı ve gözümde her hangi bir hassasiyet oluşturmadı. Mendiller kullanım anına kadar mendil ambalajında kuru şekilde beklediği için,  bakteri üretmiyor  ve hijyenik kalıyor. Alkol ve paraben içermiyor. Hafif hoş bir kokusu var.
Peki nasıl mı? kullanılıyor bu şahane şey.Detaylar aşağıda, hemen bakalım.
Ürünün üzerinde bas ve bekle yazan yere basıyoruz  ve sıkıştırılmış tablet mendilin içindeki sıvıyı emerek şişmesini bekliyoruz. Sonra da alıp dilediğimiz şekilde makyajımızı silmekte kullanıyoruz. Hepsi bu kadar:)
Sıkıştırılmış tablet mendil %100 doğal ve ağaç selülozundan üretilmiştir
Taşıması cok kolay! Atın çantanıza otelde, tatil köyünde, dışarıda dilediğiniz yerde kullanın.
pep-clean ile tanışma fiyatı: 24’lü paket 19,90 TL | 50’li paket 34,90 TL

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz