Dermalex, C Vitamini Aydınlatıcı Serum

0
Dermalex, C Vitamini Aydınlatıcı Serum

 

Cildimiz her şeyin en iyisini hak ediyor. Yeni yılda da Dermalex, C Vitamini Aydınlatıcı Serum ve   B Vitamini Nemlendirici Serumu ile ışıldamaya devam edelim.

Yeni yıla güzel ve bakımlı girmeyi kim istemez. haydi buna cildimizden başlayalım. Etkisi klinik olarak kanıtlanmış ve dermatolojik olarak test edilmiş serumlar içerikleriyle cildin en temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

Canlılığını ve nemini kaybetmiş ciltler için geliştirilen Dermalex’in yıldız serum serisinde yer alan Dermalex C Vitamini Aydınlatıcı Serum, cildinize anında taze bir ışıltı kazandırıyor.

Üstelik cilt tonunu eşitlemeye ve koyu leke görünümünü azaltmaya yardımcı olurken aynı zamanda antioksidan C vitamini içeren formülü ile cildinizi serbest radikallerin zararlı etkilerinden koruyor.

İçeriğindeki hyaluronik asit cilde ihtiyacı olan nemi sağlayarak cildin doğal ışıltısını ortaya çıkarırken kırışıklık görünümünün azalmasını destekliyor.

dermalex

Dermalex B Vitamini Nemlendirici Serum, üçlü hyaluronik asit ve pantenol/provitamin B5 içeren oldukça yoğun ve etkili içeriği ile cildin esnekliğini arttırarak, kırışıklık ve ince çizgi görünümünü azaltmaya ve cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra içeriğindeki Panthenol & Provitamin B5 ise cildi rahatlatıyor.

Eğer siz de yeni yılda cildinizin hak ettiği terapiye ışıltılı bir dokunuş eklemek istiyorsanız klinik olarak test edilmiş ve tüm cilt tipleri için uygunluğu kanıtlanmış C Vitamini Aydınlatıcı Serumu ve B Vitamini Nemlendirici Serumu cilt bakım rutininize eklemeyi unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz