Transformers Robots İn Disguise Bumblebee Dönüşen Tabanca

2

1984-1987 yılları arasında bir çizgi film vardı hatırlar mısınız? Çizgi filmin konusu robotlardı. İyi robotlar ve kötü robotlar arasındaki mücadeleyi anlatan bu çizgi filmi erkek kardeşim çok severdi.

Farklı mekanizmalara dönüşebilme yetenekleri olan robotlar hatırladığım kadarıyla  bir gezegende yaşıyorlardı.
 İyi ve kötü robotlar olarak farklı hedeflerin peşinde koşan bu Transformer’lar, yaşadıkları gezegendeki yakıt stoklarının azalması nedeniyle, uzayda farklı yakıt kaynakları arıyordu. Bu yakıtları bulmak için de dünyamıza geldiklerinden, bazen otomobile, bazen uçağa bazen de deniz taşıtlarına dönüşüyorlardı.
O dönemin çizgi filmi şimdilerde çok popüler ve oyuncakları da çok ilgi çekiyor. Oğlum 8 yaşında ve oynamak istediği oyuncak grubu da hızla evrim geçiriyor. Şimdilerde ise transformers oyuncakları ilgisini çekiyor.
Bizde onu kırmadık ve Transformers Robots İn Disguise Bumblebee Dönüşen Tabanca isteğini yerine getirdik.
Peki nedir bu Transformers Robots İn Disguise Bumblebee Dönüşen Tabanca?
Çocukların sevdiği Transformers Bumblebee Dönüşen Tabanca, kendi  oyun kurgularını yaratarak hayal güçlerini geliştirecekleri hem araba hem de tabancaya dönüşebilen bir oyuncak.
Benden size bir anne tavsiyesi hangi oyuncağı alırsanız alın mutlaka Orjinal ve lisanslı ürün olmasına dikkat edin.
Çocuklarımızın sağlığı için bu konu çok önem arz ediyor biliyorsunuz.
Dönüşebilen Transformers Bumblebee Tabanca hem araba iken hem de tabanca iken füze atabiliyor.İçinde 4 adet füzesi olan bu oyuncağı evde değil ama bahçede ya da parkta oynamasına izin veriyorum.

 

Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım!

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz