GRATİS’İN SAKİN, AŞIK, CESUR, SABIRLI VE SÜSLÜ 8 MART KADINLARI

2
Tasarımcı Başak Erdemir’in çizimleri, Gratis’in 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak satışa sunduğu, Bee Beauty serisinde hayat buldu. Özellikle duvar tabaklarının üzerine çizdiği ve kendi yarattığı kadın figürleri ile dikkat çeken Başak Erdemir, Gratis’in bu yılki Kadınlar Günü Özel Serisi için 4 farklı karakter tasarladı. Sakin, utangaç, güvenilir, süslü gibi karakter özelliklerine sahip olan bu kadınlar, Bee Beauty Serisi’nin 4 ayrı ürününde yer alıyor.
Gratis, müşterilerinin kendilerinden birer parça bulabilmesi, ürünlerin eğlenceli tasarımları ile bakımlarını daha keyifli hale getirmeleri için bu projeyi hayata geçirdi. Tasarımcı Başak Erdemir de bu proje için tasarladığı her kadın için ayrı bir hikaye yazdı.
Bee Beauty Sıvı Sabun ürününde hayat bulan Mia, utangaç ama bir o kadar da cesur. Grubun en beceriklisi, arkadaşlarının değerlisi Mia tam bir aşk kadını. Mia, Bee Beauty’nin özel formülü ile ellere bakım yapan bu ürünün farklılığını sıradanlıktan uzak cesur karakteri ile ortaya koyuyor.
Bee Beauty 350 ml Sıvı Sabun Satış Fiyatı: 6,90 TL
 
Bee Beauty Vücut Spreyi ürününde hayat bulan Zoe, ürünün kullanıcıda bıraktığı hissi anlatır gibi sakin ve huzur dolu bir karaktere sahip. Ürünün yarattığı ferahlıktan yola çıkılarak karakter bulan Zoe, doğaya ve yeşile tutkun bir kitapkurdu.
Bee Beauty Vücut Spreyi 200 ml Satış Fiyatı: 12,90 TL
 
Bee Beauty Vücut Losyonu ürününde hayat bulan Noa’nın bu hayatta en sevdiği şey uzun saçları. Ürünün uzun süreli sağladığı nem özelliği sayesinde grubun en sabırlı ve en güvenilir sıfatlarına sahip olan Noa, aynı zamanda dünyanın en ketum kadını.
Bee Beauty Vücut Losyonu 200 ml Satış Fiyatı: 9,90 TL
 
Bee Beauty Duş Jeli ürününde hayat bulan Luna ise renk renk saç bantları ile grubun en süslü kadını. İnatçı olduğu kadar kendinden emin olan Luna’nın eğlenceli karakteri, ürünün duş keyfini eğlenceli bir ana dönüştürmesinden geliyor.
Bee Beauty Duş Jeli 250 ml Satış Fiyatı: 9,90 TL
 
Gratis’in 08 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel olarak hazırlattığı bu seri Mart ayı süresinde Gratis mağazalarında yer alacak.

 

 

 


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz