Restorex hızlı uzama serisi ve yorumlarım

1

Saçlarını çok seven ve uzun saçlı bir kadın olarak size önerebileceğim parabensiz ve doğal şampuanlardan biri Restorex. Önceden şampuanını kullanmıştım . Şimdi ise saç maskesi ve saç yağı ile birlikte kullanıyorum.

 

Şampuanın içeriğinde bitkisel vitamin ve mineraller olduğu için olsa gerek çok hoş bir kokusu var . Hani bazı şampuanların kokusu rahatsız eder ya duşta. Bu onlardan değil. Benim saçlarım boyalı olduğu için, boyalı saçlar için olanı seçtim. Saç köklerini besleyen ve güçlendiren bir fomülü olduğu için saçlar normalden daha hızlı uzuyor.

Saç maskesi eğer duşta kullanılmıyorsa benim için uygun değildir. Çünkü zaman benim için çok önemli ve  önce maskeyi uygula, 30 dakika bekle sonra yıka bu benim yapabileceğim bir şey değil.
Ayda bir kere belki evet ama haftada 2-3 defa uygulanması gereken bir maskeye o kadar zaman ayırmam mümkün değil. Restorex’in hızlı uzama etkili onarıcı bu maskesi duşta kullanılabilenlerden dolayısıyla tam benlik.
Yıkadığınız temiz saça uygulayın 3-4 dakika bekletin saçınızda sonra durulayın. Ben bu maskeyi kullandığım için saç kremine ihtiyaç duymadım. Saçlarınız çok dalgalı ya da kıvırcık ise siz kullanabilirsiniz elbette.

 

Restorex’in argan yağ terapisini ise ilk defa kullanıyorum.
Daha önce çok farklı markaların argan yağlarını kullanan biri olarak argan yağı konusunda master yapmış olabilirim. Bu üründe gerçekten fark ettiğim en önemli şey saçlarımı nemli ve daha parlaklaştırdı.
Benim saçlarım uzun olduğu için 2-3 pompa kullandım. Siz de saçlarınızın uzunluğuna ve yoğunluğuna göre kullanım oranını ayarlayabilirsiniz.
Harika bir kokusu var, bayıldım. Eğer saçlarınıza fön çektirecekseniz ya da maşa yaptıracaksanız öncesinde mutlaka saçlarınıza Restorex Argan Yağ sürmenizi tavsiye ediorum. Hme daha kolay şekil alıyor, hem de pırıl pırıl parlıyor.
Önemli not: Avucunuzun içine aldığınız yağı avuç içine yayın ve saç uçlarından başlayarak eşit oranda sürün, diplere çok yaklaşmamanızı tavsiye ediyorum.
Fiyatı da ekonomik bir ürün.
Gratis, Rossman gibi mağazalarda da artık satılıyor, kolaylıkla bir adet edinebilirsiniz.
Başka bir yazıda daha görüşmek dileğiyle.
Sevgiyle kalalım.

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz