Çocukların filmlerdeki karakterlere ilgisi ve karakter ürünleri

0

Filmler çocukların gelişiminde önemli bir rol oynuyor. Bazen biz yetişkinler bile izlediğimiz filmlerden çok şey öğreniyoruz. Çocuklarda öyle; arkadaşlık, aile ilişkileri, davranış şekilleri gibi.
Çocuklar özgüvenli olmayı, nazik ve kibar davranmanın etkilerini, bazen cesur olmaları gerektiğini ve daha bir çok şeyi filmlerde pekiştiriyor ve o filmin karakterine sevgi besliyor.
Çocuklar karakterlere ait oyuncak, karakter ürünleri ve kıyafetlerini almak istiyor.
 Karlar Ülkesi  ve Örümcek Adam  da ikizlerin  favori filmi.
Hal böyle olunca  Karlar Ülkesi ürünleri  ve Örümcek Adam ürünleri de alınıyor ikizler isteyince. Tatile çıkmadan  önce Elsa şapka ve örümcek adam şapka ile başladık ve sonu gelmedi 🙂
Alışveriş yaparken “Mayosunu da alalım anneciğim”, “Aaa! havlusu da varmış , onu da al anneciğim” cümlelerine dayanamayan anne kişisi tüm isteklerini aldı elbette ikizlerin.
Ece Naz için set halinde aldık. Tek tek almaya kalktığınızdan çok daha ucuza geliyor böylelikle. Hem çok daha ekonomik hem de tüm havuz ihtiyaçları bir arada olduğundan tek tek aramak zorunda da kalmamış olduk.
 Frozen Elsa plaj setini siz de Karakterdukkani.com sitesini tıklayarak çok uygun ve indirimli bir fiyata satın alabilirsiniz. Üstelik çocukların sevdiği bir çok karaktere ait çok ama çok fazla ürüne orjinal olarak sahip olabiliyorsunuz.
Şimdilerin favorisi Pokemon oyuncakları da yer alıyor sitede. Pokemon hayranlarına duyurulur:)
Sevgiyle kalalım!

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz