Braun Silk-expert ipl yorumlarım

12
Bu gün ki; yazım tam da yaz için ideal bir ürün olan Braun Silk-expert ipl hakkında olacak değerli okuyucularım.Yaklaşık 1,5 ay önce kullanmaya başladığım Braun Silk-expert tüylerinden ev rahatlığında kurtulmak isteyip, ipl cihazı almayı düşünenler için biçilmiş bir kaftan diyebilirim.
Ev, iş, çocuklar, hayat koşuşturmacasının içinde bir de epilasyon için vakit kaybetmek istemiyorsanız yazımı okumanızı tavsiye ediyorum. Dedim ya hayat koşturmacası içinde istenmeyen tüylerinden kurtulmak isteyenler oldukça fazla. Hem daha özgür olup, istediğinizi istediğiniz zaman giymek için hem de ev rahatlığında olduğu için çok fazla tercih ediliyor.

İlk önce yapmanız gereken Gillette Venus olması önerilen bir jilet yardımı ile epilasyon uygulamak istediğiniz alandaki görünür tüylerden kurtulmanız. Sonra cildinizi güzelce temizleyip kuruluyorsunuz.Sonra kullanma klavuzundaki anlatıma uyarak, Braun Silk-expert ipl cihazını çalıştırıyorsunuz.

Uygulama yapılacak olan bölgenin kuru ve tüysüz , temiz olması çok önemli.Ürünü kullanırken cihazın ucunun, cildinizle tam  temas halinde olduğundan emin olmalısınız. Braun Silk-expert ipl , her ışık atımında cilt renginizi algılar ve cildinize uyum sağlar. Bacak gibi, geniş alanlara uygularken butona basılı tutun ve istediğiniz alana uygulama yapın. Daha küçük alanlara uygulamak isterseniz eğer, düğmeye basın ve bırakın.
İlk defa kullanacaklar için kesinlikle üzerinde tüy bulunan( küçük buton) hassas butonu kullanarak yapmalarını tavsiye edebilirim. Hassas bölgeler için de zaten (yukarıdaki resimde gördüğünüz küçük buton) bu buton öneriliyor.
Yüz, yanak, çene bölgesinde, üst dudak bölgesinde, boyunda da uygulayabiliyorsunuz. Elbette sadece bayanlar için, çünkü erkek ve bayanlardaki kıl kökleri çok farklı özellikler taşıyor. Bu nedenle bayanların kullanımı için bu ürün.
Uygulama sonrası cihazı fişten çekerek kullanım dışı bırakabilirsiniz. Cihazı her kullandığınızda temizlemeyi unutmayın.Epilasyon yaptığınız alana 24 saat boyunca, parfümlü ürünlerle temas ettirmeyin, peeling yapmayın, renk açıcı ürün kullanmayın ve aşır sıcaktan kaçının.
Uzun süre pürüzssüz bir ten için hem güvenilir hem de acısız bir yol Braun Silk-expert ipl cihazı. Tüm vücuda uyguladığınızda yaklaşık 6 yıl atım yapabiliyor cihaz. Sadece alt bacak, bikini çizgisi ,dirseklere kadar kol ve yüzde kullanırsa 14 yıl. 4 -12 hafta boyunca haftada bir kez uygulamanız yeterlidir . 2. aydan itibaren istenmeyen tüylerden kurtuluyorsunuz. Sonra çıkan minik minik tüyler için de tüyler uzayınca tekrar cihazı kullanabilirsiniz.
Yapılan araştırmalara göre  kullananların %94’ü 3 ay kullandıktan sonra gözle görülen neticeler elde ettiklerini söylemişler.
ilknurundunyası’nı instagram’da  TAKİP EDİN
ilknurundunyası’nı facebook’da   TAKİP EDİN
ilknurundunyası’nı twitter’da        TAKİP EDİN

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

12 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz