Soğuk algınlığına karşı doğal besin desteği

2
Kesinlikle ilaç olmayan ve hasta olmadan ya da hastalık sırasında kullanılabilecek doğal bir besin kaynağı olan inflamaxı, yoğun grip ardından başlayan bronşit olmam sırasında ilaçlarımla birlikte kullandım.
Aslında vitamini doğal besinlerden almayı seven ve bu tür desteklere sıcak bakmayan biri olarak faydasını gördüğüm için sizlere anlatmayı seçtim.
İlk bir hafta 2 kapsül sabah 2 kapsül akşam aldım. Sonraki haftada daha iyiydim ve 1 sabah 1 akşam aldım. İyileşme sürecimi hızlandırdı ve kendimi daha dinamik hissettim .
Günlük işlerimi hem evde hem de ofiste daha rahat yaptım bu kapsüller sayesinde. Soğuk algınlığı sırasında vücutta olan ağrılarımı giderdiği için daha rahattım.
Soğuk algınlığına çok iyi gelen zerdeçal(zerdeçöp veya hint safranı adıyla da tanınan bir bitki) . Aktarlardan alınan zerdeçal suda çözünmüyor, inflamaxın içinde bio optimize olarak bulunuyor.
 Çok etkili bir antioksidan olan bu bitkiyi içerdiğinden olsa gerek bu kapsüller soğuk algınlığı etkilerini gidermenin yanı sıra midede oluşan şişkinliklere de son derece iyi geliyor.
Zerdeçalın,  cilt,  kalın bağırsak, idrar yolları , rahim ağzı, meme, mide, pankreas kanserlerine karşı etkisinin olabileceğini gösteren bir çok çalışma ve araştırma var.. Son dönemde yapılan çalışmalar, zerdeçalın normal olmayan hücrelerin ve kanser hücrelerinin çoğalmasını engellediğini göstermiştir. Zerdeçalın, özellikle kanser hücrelerinin yaşamasını sağlayan enzimin aktivitesini azalttığı tespit edilmiştir.
İltihap giderici olarak da bilinen zerdeçöp eklem ve kas ağrılarını da gideriyor.
Bu kadar faydalı bir bitkiyi içeriğinde barındıran kapsülleri ben kullandım ve hala kullanmaya devam ediyorum.
Faydalı etkilerini gördüğüm ve inandığım için siz değerli okuyucularımla da paylaşmak istedim.
Sağlıkla kalalım!

 

 

 

 

 

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz