Viapot doğa dostu sağlıklı ürünler

0
viapot fırın kabı

Herkese merhabalar, doğa dostu çömlek üreticisi Viapot ile tanıştıracağım bu gün sizleri.  Tarihimizin eski el sanatlarından biri  olan çömlekçiliği gelişmiş teknolojiler  ile birleştirip doğa dostu dönüştürülebilir mutfak ürünler üretiyor Viapot.

Viapot FineArts serisi Elysium Fırın kabı

Tamamen doğal ve özenle seçilmiş yüksek kaliteli topraktan üretilen Elysium Fırın kabı ,modern ve fonksiyonel tasarımlı. Hem fırında kullanılabiliyor hem de dondurucu, buzdolabı ve bulaşık makinesi için uygun bir ürün. Görseli de o kadar şık ki; sunumda da kullanabilirsiniz. Fırında yanmıyor ve leke olmuyor.

Üstelik bu ürünün en güzel  özelliği fırında kullanabileceğiniz en iyi ve sağlıklı fırın kabı olması. Çünkü; yiyeceklerin vitamin ve minerallerini içinde tutarak sağlıklı bir tüketim sağlıyor. Dilerseniz içinde ekmek yapın, dilerseniz yoğurt mayalayın ya da özel günlerinizde sağlıklı ve lezzetli fırın yemeklerinde kullanın tercih sizin.

Viapot FineArts serisi fırın kabı

Şunu da söylemeden geçmeyeyim, fırın kabı olarak kullanmadığınız zamanlarda, içinde ekmek, soğan patates gibi ürünleri saklayabilirsiniz. Nemi hapsetme özelliği ile uzun süre bayatlamadan saklayabilirsiniz. Ayrıca yerli ve milli bir üretim olması da oldukça gurur verici. Yurt dışında daha yüksek fiyatlara satılan muadilleri ile kıyaslandığında kaçırılmayacak bir ürün bu.

Aşağıdaki linki tıklayarak sizde bu muhteşem fonksiyonel ürüne sahip olabilirsiniz.

Viapot FineArts serisi Elysium Fırın kabı linki için tıklayınız

içecek soğutucu çömlek kap

Viapot FineArts serisi İçecek Soğutucu

Toprak kapların  ısıyı uzun süre tutma özelliği olduğunu hepimiz biliyoruz. Hatta eskilerden sürahi şeklinde çömleklerde su, ayran gibi içeceklerin daha uzun ömürlü ve soğuk kaldığını duymuşluğunuz vardır mutlaka.

 Sıcak yaz günlerinde içeceğinizin soğumaması, olduğu ısıyı koruması kullanabilirsiniz bu ürünü. Örneğin, buzlukta ya da buzdolabında beklettiğiniz içeceklerinizi bu  soğutucuya koyabilir ve uzun süre dış ısıya karşı koruyabilirsiniz.

Bu ürünün linkini de bırakıyorum, aşağıdaki linke tıklayarak inceleyip satın alabilirsiniz.

Viapot FineArts serisi İçecek Soğutucu linki için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz