Glütensiz ve katkısız sağlıklı ürünler

0
ketojenik gıdalar

Sağlıklı beslenirken, ne yediğini bilmek, içeriğinden emin olmak kadar güzel bir duygu yok. Doğaçlama Gıda, glutensiz, katkısız, nişasta içermeyen, rafine şeker kullanmadan üretilen bitkisel ve fit ürünlerin adresi. Çölyak ve şeker hastaları için uygun bu ürünler, glutensiz olarak üretilmektedir.

Yetişkinlere, çocuklara, bebeklere hitap eden bir çok ürünü bulabileceğiniz Doğaçlama Gıda’nın ürünlerini inceleyelim birlikte.

Karabuğday ve organik nohut filizi unundan sağlıklı, besleyici, gevrek lezzetli, kolay sindirilen, katkısız, koruyucusuz, glütensiz, yumurtasız Herkül Bebe Bisküvisi 9. aydan itibaren bebeklerinize mama şeklinde, 12. ay ve sonrası için bisküvi olarak verebilirsiniz. Siz de çay ya da kahvenin yanında eşlikçi olarak; tatlı ve pasta yapımında kullanabilirsiniz.

glutensiz bebe büsküvisi

Ketojenik beslenmeye uygun glütensiz harika bir tohum ekmeği, hem yumuşacık hem de yüksek protein içeriyor. İçinde keten tohumu, çörek otu, haşhaş, kabak çekirdeği, ay çekirdeği gibi bol bol sağlıklı tohumlardan var. Sağlıklı ekmek için alternatif arıyorsanız mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

ketojenik ekmek

Glütensiz, vegan protein kraker ise  organik kırmızı mercimek filizi unu ile üretilmiş. Okulda, ofiste, sporda, ara öğünde, ne zaman isterseniz yiyebileceğiniz  sağlıklı tuzlu bir atıştırmalık.

glutensiz çikolata

İçinde hiçbir katkı maddesi, koruyucu, glüten olmayan bu şifa kaynağı çikolatayı mutlaka deneyin. %70 bitter Belçika çikolatası ve içinde, kuru kayısı ve ceviz daha ne olsun.

glutensiz baklava

Glütensiz, nişastasız, katkısız, vegan, çok leziz bir cevizli ev baklavası. Organik elma özü ile tatlandırılan baklavada karabuğday filizi unu kullanılmış. Hafif, çıtır çıtır  bir lezzet .

glütensiz simit

Karabuğday filizi unu ile yapılan bu vegan, nişastasız, glütensiz, katkısız Herkül Simit’in tadına bakınca bayılacaksınız.

Daha fazlası ve diğer ürünler için mutlaka aşağıdaki siteyi inceleyin!

https://www.dogaclama.com

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz