Deotak ile 7 kat etkili

0
deotak

 

Gün içerisinde işlerin yoğunluğuna ardından da çocuklarının enerjisine yetişmeye çalışan babaların bu güzel amaçlar uğruna ter dökmesi kadar normal bir şey var mı? Yaz aylarında bu tempoya sıcaklar da eklenince terleme kaçınılmaz oluyor. Sıcak havalarda vücut ısısını dengelemek için gerekli olan terlemeden korkmadan ter kokusunu önlemeye yardımcı 7 kat etkili Deotak, babaların vazgeçilmez tercihi!

 

Dermatolojik olarak test edilen Deotak krem ve roll-on deodorantlar mekân zaman fark etmeksizin ter kokusuna karşı etkin çözüm sunuyor. Hayatı boyunca çocukları için durmadan çalışan, sürekli yorulan, dolayısı ile sevdikleriyle konforlu ve keyifli zaman geçirmeye önem veren babaların tercihi 7 kat etkili* Deotak krem ve roll-on deodorantlar, ter kokusuna karşı babaların vazgeçilmezi oluyor.

deotak rollon

Deotak krem ve roll-on deodorantlar kötü kokuların önlenmesine yardımcı olmasıyla içeriğindeki D-panthenol, çocuklarına vakit ayırırken kendini geri plana atan babaların cildini nemlendirmeyi de ihmal etmiyor.

 

Çocuklarının bir numaraları kahramanı babalar için özel olarak üretilen Deotak Roll-On ailesinin Invisible for Men ve Original for Men ürünleri, serinin diğer ürünleri gibi yapışkanlık hissi bırakmıyor. Alkol ve paraben içermeyen yapısıyla da günlük kullanıma uyum sağlıyor.

deotak rollon

Deotak Krem Deodorant serisinde ise farklı cit tiplerine uygun ürünler yer alıyor. Her cilt yapısına uyum sağlayan Deotak Classic Krem Deodorant, günlerce süren koruma sunuyor. Hassas ciltler düşünülerek üretilen Soft Krem Deodorant, Allontoin katkılı formülü sayesinde rahatsızlık hissi vermiyor. Her kullanımda ferahlık hissi veren Fresh Krem Deodorant formülünde sahip olduğu mentol ile ciltte tazelik hissi yaratırken, Plus Krem Deodorant ise içeriğindeki Tea Tree Oil ile ter kokusuna karşı ekstra koruma sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz