Akıllı Dolap Kilidi

0
dolap kilidi

Akıllı ev güvenlik çözümlerinde lider Yale, akıllı ve yeni depolama cihazları yelpazesine eklenen yeni ürünü Akıllı Dolap Kilidi’ni bugün satışa sunuyor. Ürün, evinizde, kiralık mülkünüzde veya ofisinizde istediğiniz eşyayı kilit altına alma imkanı veriyor.

 

Yale Akıllı Dolap Kilidi

Her türlü rutine uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Akıllı Dolap Kilidi, dolap ve çekmecelerin içine kolayca monte edilerek tamamen gizlenebiliyor. Kilidi Yale Home mobil uygulamasıyla kontrol ederek her yerden dolaplarınızın kilidini açılıp kapayabiliyorsunuz. Süreli veya süresiz sanal anahtarlar ile güvendiğiniz kişilere erişim verebiliyorsunuz. Uygulamadaki bildirimler ve etkinlik izleme sayesinde de erişimleri bunu takip edebiliyorsunuz. Akıllı Dolap Kilidi, pil durumu azaldığında bildirim gönderiyor. Pil bitse dahi kilit otomatik olarak açılabiliyor.

Evinizde kolayca çocukların güvenliğini sağlayın 

Yale Akıllı Dolap Kilidi, temizlik malzemeleri, aletler, alkol veya ilaç gibi tehlikeli maddeleri çocuklardan uzak tutup güvenle saklayabileceğiniz bir çözüm sunuyor. Hatta mutfaktaki atıştırmalıkları da kilit altına alarak, çocukların beslenmesini dahi kontrol edebiliyorsunuz. Eviniz çocuklar için her açıdan daha güvenli bir yere dönüşüyor.

İş yerinizde daha rahat erişim sağlayın

Akıllı kilit, iş yerinizde de dizüstü bilgisayarlarını veya önemli belgelerinizi dolap ve çekmecelerinizde kilit altına almanızı ve ihtiyaç halinde izin vereceğiniz kişilere erişim vermenizi sağlıyor.

Depoladığınız eşyalara siz yokken ihtiyaç duyulursa, Yale Connect Wi-Fi Bağlantı Köprüsü ile dolabınızın açılması için uzaktan erişim verebiliyorsunuz. Telefonunuz bozulur veya kapanırsa Yale Tuş Takımını ile telefon kullanmadan da kilidi açabiliyorsunuz.

Kiracılar ve ev sahipleri için depolamayı basitleştirin

Akıllı Kilit, evinizi dönemsel olarak kiraya verirken evde tutmak isteyeceğiniz değerli eşyalarınızı güvenle saklamanıza imkan veriyor. Yale Home uygulamasını kullanarak veya Google Asistant, HomeKit ve Amazon Alexa gibi sesli asistanlarla komut vererek eşyalarınızı kilitli bir şekilde bırakabiliyorsunuz. Kilidin açılması veya kurcalanması halinde ise telefonunuza bildirim gönderiyor.

Akıllı Dolap Kilidi ile temizlik malzemelerinden kişisel eşyalara ve hatta belirli yiyeceklere kadar her şeyi ortak veya özel alanlarda saklı tutabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz