Modern mobilyalar ile harikalar yaratın

0

Enda Home; 1982’de Konya’da minik bir atölye ile başlamış yolculuğuna 2018 yılından bu yana ise tüm Türkiye’ye sevgiyle ürettikleri mobilyaları tescilli markaları olan  Enda Home adı ile satıyorlar.

 Ben de aşağıdaki duvar rafından yana kullandım seçimimi. Dikey ya da yatay olarak kullanabilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış. Mutfak, çocuk odası, banyo nerede isterseniz o odaya renk katacak bir raf bu.

5 gözlü raf

X ayaklı çalışma masası hem pratik hem de şık görünümlü bir ürün. Kenar kısımlar darbe önleyici PVC ile kaplanmış.  Bu sayede deforme, şişme, keskinlik gibi sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Farklı renk seçenekleri de var bakmanızı tavsiye ederim. Alan dar ve küçük ise minimal eşyalar hayat kurtarıcı oluyor çoğu zaman. Bu ürün de onlardan biri. E1 Standartları dahilinde kanserojen madde içermez.

x ayaklı çalışma masası

Modern tasarımı ile çalışma alanlarına şıklık katan ve çalışma isteği uyandıran x ayaklı ders çalışma masasını laptop masası, makyaj masası, org masası, ofis masası gibi çok amaçlı masa olarak kullanabilirsiniz.

x ayaklı komodin

Yan sehpa, komodin, yatak yanı başucu sehpası ve çiçeklik veya yazıcı sehpası siz ne için isterseniz o amaçla kullanabilirsiniz. Şık ve hoş bir tasarım olmuş. Dergilik alanına dergi, kitap gibi materyalleri koyabilirsiniz.

2 gozlu raf

Sağını solunu ve üzerini kullanabileceğiniz, çok alanlı bu rafa bayılacaksınız. Oturma odası rafı, mutfak rafı, çocuk odası rafı, çalışma odası rafı ve yatak odası rafı olarak kullanılabilir.

Müşterilerine sorunsuz teslimat ve alışveriş deneyimi sunan markanın tüm ürünlerinde ücretsiz kargo ve satış sonrası hizmeti bulunuyor. Satın aldığınız ürünleri 14 gün içerisinde koşulsuz, şartsız ve ücretsiz iade edebilirsiniz. Ulaşılabilirlik ilkesi ile müşterilerinin kendilerine ulaşabilmeleri için gerekli tüm altyapı yatırımlarını yapmışlar. Bir çok kanaldan kendilerine ulaşabilirsiniz.

 Enda Home Collection İletişim Bilgileri

Adres:Fevzi Çakmak Mahallesi 10504. Sokak No: 55 Karatay/Konya

Tel: 0850 522 6228    Selçuk V.D. 43564630528

E-Posta: [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz