Kaliteli Uykuyu Benzersiz Tasarımlarla Sunan Nevresim Takımı Modelleri

0
mavi nevresim takımı

Günün yorgunluğunu atmanın adresi olan yatak odasına seçilen her bir mobilya ve aksesuar, kişinin beklentilerini ve beğenisini karşılamaya yönelik seçilir. Ev tekstilinin önemli parçalarından olan nevresim takımı, yatak odalarının olmazsa olmazlarından.

Uyku kalitesi, saç ve cilt sağlığı üzerinde etkileri bulunan bu parçanın seçimi de aynı öneme sahiptir. İçeriklerinden boyutuna, tasarımından renklerine kadar çeşit çeşit olan takımların dekoratif yönü de göz ardı edilemez. Bazen dekorasyonla uyumlu bazen beğeninin dikkate alınarak yapıldığı bu seçimi Yataş Bedding kolaylaştırıyor. Sağlığınızı düşünen içeriklerin yanında zengin ve şık tasarımlar ile renk seçenekleri sunan nevresim takımı modelleri ile beğeninize hitap etmeyi unutmuyor.

Nevresim Takımlarında Kumaşın Önemi

Nevresimlerin en belirleyici özelliğini kumaşının içeriğini oluşturuyor. Keten, pamuk, ipek gibi farklı içeriklere sahip olan nevresim takımı seçenekleri arasında pamuk ranforce ve pamuk saten en çok karşılaşılan içerikler arasında yer alıyor.

Ranforce kumaş; %100 pamuktan oluşan bu kumaş türü, hava alan yapısı ve uzun ömürlü olmasıyla öne çıkar. Pamuk içeriğiyle sağlıklı bir seçim olurken; yumuşak dokusuyla rahat bir his verir. Sağlıklı bir diğer seçenek olan pamuk saten kumaş, saten ile karıştırılmamalı. %100 pamuk içeriğine ek olarak sürtünmeyi azaltan yüzeyi ile saç ve cilt nemini koruyucu yönüyle ranforce kumaştan ayrılır. Ütü istemeyen ve terletmeyen yapısı sayesinde de kullanışlı yönünü ortaya koyar. Pamuk satenleri, diğer satenlerden ayıran ise çabuk kırışmaması ve kaygan yüzeyli olmaması oluyor. Nevresim takımı fiyatları için de belirleyici öncelik kumaşın içeriğidir, konfor ve özellikler arttıkça fiyatlar doğru orantılı yükselebilmektedir.

nevresim takımı modelleri

Farklı Ölçü Seçenekleriyle İhtiyacınıza Uygun Modeli Bulmak Çok Kolay

Nevresim takımı seçeneklerini birbirinden ayıran elbette tek başına kumaş içeriği değil. Tek, çift, tek kişilik xl, çift kişilik xl gibi farklı ölçüler ile yatağınıza uygun modeli bulmanız çok kolay. İster sade ve şık bir modele gönlünüz kaysın isterseniz canlı renklerin rüzgarına kapılın, aynı modelin farklı ölçülerde sunulması birçok markanın tercihi. Nevresim takımı tek kişilik seçenekleri çocuk, genç ve yetişkin yatak odalarının her birine özel farklı renkler ve tasarımlar ile çeşitlenir. Beyazdan griye sade renkler, kremden maviye pastel renkler, kırmızıdan turuncuya canlı renkler… Geometrik, çiçekli desenler…

Odanızda yaratmak istediğiniz atmosferi ayaklarınıza getiren çeşitli tasarımları ile nevresim takımı çift kişilik seçenekleri, dekorasyonun bütünleyicisi oluyor. Her beğeniye hitap eden farklı tasarımlar sayesinde sağlıklı bir seçimi, arzu edilen takımda bulmak mümkün. Tek ve çift kişilik takımların çift taraflı kullanıma sahip modellerini tercih ederek modelin kullanışlı yönünün tadını çıkarabilirsiniz. Farklı zamanlarda farklı tarafı kullanarak iki ayrı nevresim olarak kullanabilirsiniz.

Her Mevsimin Renkleriyle Bezeli Göz Alıcı Nevresim Takımları

Nevresim takımı seçiminde her kullanıcının farklı kriterleri elbette farklı kriterleri var. Kimisi için öncelik kumaş, kimisi için tasarım, kimisi için de odanın renkleriyle uyumlu olması. Sağlığın öncelik alınarak seçim yapılması önemliyken; dekorasyonu tamamlayıcı etkisi de var. Yatak odası mobilyalarıyla uyumlu bir nevresim takımı ile ahenkli bir hava yakalayabilirsiniz. Sade ve şık renklerden oluşan bir yatak odasında krem tonlar tercih edebilirsiniz. Gösterişli bir dekorasyonun hâkim olduğu odalarda pamuk satenin ağırlığına ağırlık katan jakarlı dokumalı nevresimler eşlik edebilir. Seçiminizi yatak örtüsü ve battaniye modelinizle uyumlu renklere sahip takımdan yana kullanabilirsiniz.

Peki ya mevsime ayak uydurmaya ne derseniz? Dekorasyonla uyumlu nevresim takımı yerine tercihinizi mevsimin hissettirdiği duygularla ahenkli seçeneklerden yana kullanabilirsiniz. Ağaçların çiçeklenmeye başladığı ilkbahar ve yaz aylarında çiçek desenleri ve pastel tonların kullanıldığı takımlar ile mevsim trendini yakalayabilirsiniz. Sonbahar aylarında bordo, kahve, hardal tonlarına şans verebilirsiniz.

Önceliklerinizi tek bir modelde bulmanızı kolaylaştıran Yataş Bedding, nevresim takımı markası listenizde ilk sıralarda yerini almaya hazır! Aradığınız modeli keşfetmek için https://www.yatasbedding.com.tr/yatak-odasi-nevresim-takimi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz