Pin Traveler ile gezileri takip edin

pin traveller

Pin Traveler, dünyanın dört bir yanındaki gezilerinizi takip etmenize ve istediğiniz kişilerle paylaşmanıza yardımcı olmak için hazırlanmış bir uygulamadır. Seyahatlerinizi sabitleyin, haritalarınızı özelleştirin, resimlerinizi kaydedin ve şehirdeki favori noktalarınızı kolaylıkla işaretleyin.

hava alanı

Diyelim ki; geçen yıl ziyaret ettiğiniz mekanın adını hatırlayamadınız. Bir sonraki seyahatinizde de kolayca gittiğiniz yerleri bulabilmek için bir wish list yapmanız yeterli.  Pin Traveler, dünyanın dört bir yanındaki gezilerinizi takip etmenize ve istediğiniz kişilerle paylaşmanıza yardımcı olmak için var!

Haritanızda ülkeleri, eyaletleri ve şehirleri takip edin ve seyahat istatistiklerinizi keşfedin. Seyahat tarihleriniz, favori restoranlarınız ve ilgi çekici noktalarınız gibi ayrıntıları zahmetsizce pinlerinize ekleyin. Tek bir dokunuşla dünyanızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

katedral

Dijital seyahat haritanızı oluşturun

Ege’deki o Yunan adasının adını hatırlayamamaktan bıktınız mı? Gittiğiniz şehirleri sade ama estetik bir haritada görmek mi istiyorsunuz? Pin Traveler tam sizlere göre!

Pin Traveler size gezdiğin gördüğün yerleri hatırlamakta, ve gelecekte anılarını o yerlerle birleştirmene yardımcı olmak için burada!

santorini adası

Birkaç dokunuşla gittiğiniz herhangi bir ülkeyi, şehri veya kasabayı pinleyebilirsiniz! Bir daha tatilde nereye gittiğiniz sorulduğunda sadece telefonununuzu çıkarıp anılarınızı kolayca paylaşın!

• İki dokunuşla herhangi bir şehir veya konumu ekleyin!
• Bütün konumlarınızı harita ara yüzünde görebilirsiniz.
• Harita’ya tıklayarak yeni yerler ekleyin!
• Pinlerinizin altına yerel pinler ekleyin!
• Tek bir tuşla haritanızı sevdiklerinizle paylaşın!
• Cihazlar arası senkronizasyon ve yedekleme özelliğimiz sayesinde konumlarınızı asla kaybetmeyin!
• Liste ara yüzünde konumlarınız arasında kolayca arama yapın!

telefon

Ödemeleriniz Google Play Hesabınızdan yapılacaktır. İlk ödeme, deneme süresinin sonunda alınacaktır ve üyeliğiniz seçtiğiniz sıklıkta otomatik olarak yenilenecektir. Üyelik süreniz dolmadan en az 24 saat önce Hesap Ayarlarınızdan otomatik yenilemeyi iptal edebilirsiniz. Deneme süresinde kullanmadığınız günler yanacaktır.

Yukarıdaki özelliklere ek olarak sayısız yeni özellik ücretsiz ve düzenli olarak kullanıcılar ile  paylaşılacaktır. En yeni özelliklerden, ve onları nasıl kullanabileceğinizi görmek için Twitter’da ve Instagram’da @PinTravelerApp adı altında takip edip güncel bilgilerden haberdar olabilirsiniz.

Hem App Store’da hem de Google Play Store’da yer alan uygulamayı kolayca indirebilirsiniz.

App Store’den indirmek için burayı  tıklayınız

Google Play Store’den indirmek için burayı tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz