Ev dekorasyonu için öneriler

ev dekorasyonu

Dekorasyon kişilerin kendi seçimlerini yansıtarak, yaşam alanlarını güzelleştirir. Ev dekorasyon tarzı kişileri yansıtır. Tarzını evlerine yansıtarak kendilerini daha iyi hissetmek isteyenler için  işte ev dekorasyonu önerileri.

 Ev dekorasyonunun ilk adımında, yapılacak şey stile karar vermektir.  Dekorasyon fikirlerinde yol gösterici öneme sahip klasik, modern, country gibi bir dekorasyon stillerinden birini seçerek başlayabilirsiniz. Sizi en iyi hangisi yansıtıyor öncelikle bunu belirlemelisiniz.

yaprak tabaklı mumluk

Kendi tercihlerini en iyi yansıtan dekorasyon stiline karar verenler öncelikli olarak evin ambiyansını yansıtacak renk seçeneklerini uygulamaya başlayabilir. Renk seçimi yapılırken yaşam alanının büyüklüğüne göre birbirleriyle uyumlu renkler tercih edilebilir. Işık almayan odalar için açık renk tonlarını kullanarak,  odaların hem aydınlık hem de daha geniş görünmesine katkı sağlar.

dekoratif-fikirler

Mobilya ve diğer eşyaların seçiminde ise odaların genişliğine göre karar vermek büyük önem taşır. Odaların ölçüleri doğrultusunda mobilya seçimi ile de yerden tasarruf edilebilir.

dekoratif beton saksı

Yaşam alanlarına hem stilini yansıtmak hem de canlılık katmak isteyenler biblo, tablo, çerçeve ve ayna gibi ev dekorasyon ürünlerinden yararlanabilir. Koçtaş uzmanları; renk paletiyle ve stille uyumlu dekoratif ev aksesuarları ile evini tamamlamak isteyenlere bu senenin popüler ev iç dekorasyon ürünleri olan mumluklar, büyük aynalar, ahşap ev dekorasyon aksesuarlarını değerlendirmelerini tavsiye ediyor.

 Ayrıca ev dekorasyon malzemelerinin yanı sıra şık saksılar içine yerleştirilmiş bitkiler de evlere ferah bir görünüm kazandırıyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz