Gosoono ahşap sunum tahtaları

ahşap çay tepsisi

Sunum; insan doğası gereği çok önemli bir unsurdur. Göze hoş gelen ürüne dair fikirlerin değeri görsel sunum ile orantılı olarak değişkenlik gösterir. Çünkü; görsellerin bellekte kalması çok değerlidir.

 Etkileyici bir sunum ile ürünler hem daha değerli hem de akılda kalıcı olur. Zaten; hemen hemen hepimiz günümüzde sunuma özen gösteriyoruz.

Bu nedenle; sunumun mutfaktaki başlıca kahramanları sunum tahtaları, tabakları tepsilerdir. Eski Firavun medeniyetinden ilham alarak, SOONO’yu kendilerine isim olarak seçmişler Gosoono yetkilileri. Antik Mısır’daki pazar yerlerine verilen adlardan birisi olan  Go ise, alışverişe davet ediyor müşterilerini.

ahşap sunum tepsileri

Gosoono, ürünleri %100 IROKO ağacından yapılıyor. Farklı ahşap parçalarının bir araya getirilmesi ile değil, tek parça ahşap kullanılarak üretiliyor.

Ürünlerin kullanım sırasında kırılmaması için, kalınlık 2 cm yapılmış. Sonuç olarak; hem kullanım rahatlığı hem de güven veriyor. Tekrar belirtiyorum, ürünler %100 doğal ve sağlıklı.

ahşap çay tepsisi

Ahşap Çay Tepsisi

Kolay tutuşa sahip, doğal ve sağlam ahşap çay tepsisi tam anlamıyla ömürlük bir ürün olmuş. Fiyatı 119.00 TL

yuvarlak sunum tepsisi

Yuvarlak Sunum Tahtası

%100 IROKO ağacından yapıldığı için çevre dostu bir sunum tahtası bu. 30 cm lik boyutuyla ise kullanım kolaylığı sunuyor. kalınlığı yine 2 cm olarak üretilmiş. Fiyatı 139 tl.

el yapimi porselen kase

Ev yapımı porselen ürünler

Sitede ev yapımı porselen ürünler de yer almaktadır. Porselen döküm çamuru ile şekillendirilerek ortaya çıkıyor tüm bu ürünler. Sırlandırma işlemi de; gıda kullanımına uygun olarak yapılmış.

ev yapımı porselen fincan

Sırlandırma esnasında şeffaf sırlar, renklendirmede seramik pigmentleri kullanılmıştır. Ürünler el yapımı olduğundan dolayı her biri eşsizdir. Mikrodalga fırınlarda kullanılabilir, bulaşık makinesinde yıkanabilirler.
Sizde bu eşsiz ürünlere sahip olmak ve detaylı incelemek için aşağıya bıraktığım linke tıklayıp, alışveriş yapabilirsiniz.

https://gosoono.com/tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here