Yenilikçi ve modern çocuk odası fikirleri

0
betirehome

 

Ev dekorasyonu yaparken ince eleyip sık dokuyan aileler çocuk odası dekorasyonunda daha bir titiz oluyor daima. Kullanılacak malzemenin kalitesi, boyanın özelliği, sağlamlığı vs. bunlar önemli detaylar. 2+1 evde yaşayan,  ikiz çocuk ya da 1 den fazla çocuk sahibi ebeveynler gibi benim de işim çok zordu. Ayrı odaları olmaması ciddi sorun çünkü.

Ben ikiz annesi olarak, üstü ranza, altı çalışma masası ve dolap olan bir model ile yerden tasarruf edenlerdenim. Elbette bu şekilde bir değişikliğe giderken çocuklarında fikrini alarak karar verdik. Daha doğrusu onların istekleri daha baskın oldu ama neyse:)

Çocuklarım artık 12 yaşındalar ve kendilerine ayıracakları çok daha fazla zamanları oluyor. Kendileri, modayı, dekorasyonları, yükselene trendleri,  çok yakından takip ediyorlar. Takip ettikleri trendleri, modayı ve enerjilerini odaya nasıl yansıtacaklarını çok da iyi biliyorlar.

chunky kırlent ve örgü battaniye

Ev tekstili ürünlerine gelince o konuda her daim çocuklarıma yol gösterici olmuşumdur. Direk ciltlerine temas edecek ürünler olduğu için nevresim takımı, yastık, yorgan, battaniye, pike gibi ürünleri ben seçiyorum. Daha soft ve yalın renkleri tercih ediyor ve malzeme kalitesi ve sağlığa uyumlu olup olmadığına bakıyorum.

chunky vizon kirlent

Kızım son zamanlarda çok trend olan chunky akımını yakından takip edenlerden. Hani şu pufidik pufidik görünümü olan ip var ya elde örülen. Önce ip alıp örelim diye düşündük, sonra vazgeçtik.

chunky ip

Neden mi? Çünkü hazır 50 x 50 cm boyutunda var ve üstelik de çok güzeller. Hem çok konforlu, hem de dekoratif anlamda çok şık duruyor. Bir çok renk seçeneği de mevcut. Eskiden olsa bir pembe, bir mavi alınırdı ama şimdilerde bu değişti. Dedim ya daha soft ve yumuşak renkler tercih ediyorum diye, bu psikolojileri üzerinde de olumlu etki yaratıyor.

chunky yastik bej

Dekoratif Kırlentlerin iç dolgusu boncuk silikon. Ebatları 50 x50 cm olarak satılıyor Betires Home web sitesinde. Siz elde örmek isterseniz dilerseniz daha büyük dilerseniz daha küçük yapabilirsiniz. Elde örülmüş ve Türkiye’de üretilmiştir. Üstelik  makinede yıkayabilirsiniz!

 

örgü battaniye vizon

170 X 240 cm ölçüsünde örgü battaniyeler yumuşacık ve çok kaliteli. Üstelik son derece de kullanışlı. 30 derecelik ısıda yıkanabiliyor. Ağartıcı kullanmamak şartıyla tabii. Ütüleme vs olmuyor. Yine bu battaniyeler de Türkiye’de üretiliyorlar. Çift kişilik olanları da var dilerseniz hem de renk renk , model model.

örgü battaniye vizon

Örgü ev tekstili alanında yeni bir çığır açan BETIRES HOME yenilikçi, modern ve kimsede bulunmayan ürünleri ile göz dolduruyor.

örgü battaniye bej

Örgü battaniye, örgü koltuk şalı, örgü bebek battaniyesi ve örgü yastık kılıfları, dekoratif kırlentler, puflar daha neler neler…
Web sitesinin linkini aşağı bırakıyorum, inceleyin mutlaka. Hem kendiniz hem sevdikleriniz için harika hediye seçenekleri de olabilir size.

https://www.betireshome.com/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz