Avon Musk Marine Erkek Parfüm

0
Avon Musk Marine Erkek Parfüm

Erkek parfümlerinde bazı kokular vardır iz bırakır. Kokular, siz farketmeseniz de beyninizde yer edinir. O kokuyu duyduğunuzda, belki çocukluğunuza belki tatilde gittiğiniz restauranta ışınlanıverirsiniz. İnsanların en gelişmiş özelliklerinden biridir koku alma duyusu.

Bazı kokuları duyduğunuzda beyniniz sizi o kokuyu ilk duyduğunuz zamana taşır. Çünkü üzerinden yıllar geçse bile aldığınız bir koku, uzakta olan ya da özlediğiniz birini size anımsatmaya yetecektir. Bu nedenle çoğu insan sevdiklerinde ve etrafında kalıcı izler bırakmak için parfüm seçerken oldukça dikkatlidir. Bu nedenle; parfüm seçerken, farkında olmadan hafızanızda kalan kokunun etkisinde kalarak seçimler yaparsınız.

AVON MUSK ERKEK PARFÜM

Avon Musk Marine erkeksi, güçlü ve enerjik hissetmek isteyen erkekler için harika bir koku. Bergamot, kakule ve menekşe yaprakları ile tazelenebilir gün boyu harika kokabilirsiniz.

Günün her saatinde kullanmaya uygun bu koku 75 ml. Hoş şişe tasarımı ve müthiş kokusu ile ferahlatıcı bir koku. Fiyatı 104 tl den 49,99 tl ye düşmüş. Bu fırsatı kaçırmayın derim beyler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz