En şık aksesuar modelleri Şeker Aksesuar’da

0
kolye taşlı bileklik

Biz kadınların vazgeçemediği ürünler vardır. Bunların en önemli olanlarından biri olan aksesuarlar bu gün ki, yazımızın konusu. Bazen olur ya, ne yapsak, ne etsek kombinimiz şahane de olsa kendimizi beğenmeyiz hani. İşte onun nedeni çoğu zaman akseuarlardır.

Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyim. İşte sorunuzun cevabı.

Kombinlerin tamamlayıcıları olarak nasıl ki, çanta ve ayakkabı seçiminde özenliysek aksesuarlar konusunda da özenli olmalıyız. Aksesuarlar kıyafetlerimizi olduğundan daha şık ve göz alıcı gösterecektir. Bu nedenle akıllı giyinmeye yardımcı aksesuarlar çoğu zaman hayat kurtarıcıdır.

Yazımızın başlığından da anlayacağınız üzere sizlere Şeker Aksesuar‘dan aldığım ürünlere yer vereceğim. Gold ve silver olarak ikiye ayrılsa da her birinin yeri elbette ayrı. Yeter ki; hangi kıyafet ile hangi takıları kullanacağınızı iyi seçin.

özel seri zirkon aksesuar

Benim seçimlerim bu sefer gold renkten  yana oldu. Gold renkli, tam tur zirkon taşlı bilekliğe bayıldım. Mıknatıslı kapanma özelliğini de çok beğendim. Hem şık hem de kullanımı çok kolay ve pratik.

Topçuk Mıknatıs Kapama Çelik Kelepçe Bileklik

Gold ile başlayan alışverişime çok şık bir küpe ve onunla birlikte kombinleyebileceğim bir de kolye ekledim. Özel seri olan bu küpe zirkon taşlarla süslü.

düğme detay küpe

Yine özel seri bir üretim olan zirkon taşlarla süslü, özerinde  daireler olan bir zincir kolye seçtim kendime. Uzunluğu 40 cm. Ağır değil ve asla rahatsız etmedi beni. İşçiliği de oldukça iyi aldığım ürünlerin. Aklımda kalan daha çok model var ama onlar da bir sonraki alışverişe kalsın değil mi?

zincir kolye

Siz de şık olmak ve göz alıcı kombinleriniz ile dikkat çekmek isterseniz www.ipeksekerciler.com sitesini mutlaka ziyaret edin. Üstelik 100 tl ve üzeri alışverlerde kargo ücretsiz. Saç aksesuarlarından, gözlüğe, şapkadan, takıya kadar her aradığınız ürünü bulabilirsiniz.

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle kalalım!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz