CLARAline HD Soft Touch Fondöten

0
clara line soft touch vitamin e foundation

Fondöten nedir? Nasıl kullanılır?

Makyaj yaparken ilk kullanılan kozmetik ürünü fondötendir. Aslına bakacak olursak, makyajın ana kahramanıdır fondötenler. Birden fazla  fondöten çeşidi vardır. Sıvı fondöten ve pudra fondötenler en çok kullananlar arasında yer alırlar. Claraline fondöten ile cilt tonunuzu eşitleyebilir, kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz.

clara line fondöten

 

Fondöten kullanırken fırça, makyaj süngeri kullanabildiğiniz gibi el ile de uygulama yapabilirsiniz. Önemli olan cildinize uygun renkte ve kaliteli bir fondöten kullanmanızdır.

Claraline fondöten, e vitamini ile cildinizi besler spf 15 özelliği ile korur. Kusursuz bir cilde sahip olurken bunun yanında da cildinizi korumuş olursunuz kısacası.

clara line soft touch

Yukarıdaki fotoğrafta elimde her hangi bir kapatıcı ya da ürün yok. Tenim beyaz olduğu için damarlarımı görebilirsiniz rahatlıkla. Ciltteki kapatıcılığını görmeniz için özellikle öncesini çekmek istedim.

claraline fondoten

Burada fondötenin yapısını görebilirsiniz. Pompalı şişesi sayesinde dilediğiniz kadar alabilirsiniz. Çok likit değil ama sert de bir yapısı yok. Çok kolay uygulanıyor. Kapatıcılığı oldukça yüksek bu nedenle çok ürün almayın derim ben.

clara line soft touch fondoten

Bu yukarıdaki görsel ise uygulama sonrası çekilen bir fotoğraf. Ben ürünün içeriğini ve yapısını çok sevdim. Hatta kapatıcılığına bayıldım. Sizler de bu ürüne sahip olmak isterseniz Satış fiyatı 69,99 tl fakat aşağıda yer alan linkten girip üye olduğunuzda sadece 48,99 tl ye bu ürüne sahip olabilirsiniz.

https://unice.com.tr/reg/T016045

Başka bir yazıda daha görüşünceye dek sevgiyle sağlıkla ve hep güzel kalalım!

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz